Topic-icon prosze o kontakt z administratorem strony

11 miesiąc 1 tydzień temu #31261 przez Sergej Pomorin
Dzien dobry!
W moim profilu zaginely listy odebrane. Napisalem list do administratora:'Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.'
Niestety, adres jest nie aktualny. Prosze o pomoc w odzyskaniu tych listow.
Prosze odpowiedziec na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z powazaniem, Sergej z Rossji

Zalewski-Pomorin

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

11 miesiąc 1 tydzień temu #31281 przez Tomasz Filipczyk
Dzień dobry :)
Proszę sprawdzić, czy poszukiwane wiadomości nie zostały przeniesione do kosza. Mogło się tak stać, gdyż pod polem tekstowym, w którym wpisuje się odpowiedź na wiadomość, domyślnie zaznaczona jest opcja przeniesienia wiadomości do kosza. Załączam zrzuty ekranu, które mogą być pomocne.

Załączniki:

11 miesiąc 1 tydzień temu - 11 miesiąc 1 tydzień temu #31287 przez Szymon Gruca
Witam
Napisałem wiadomość prywatną.
Mój adres email to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PS. Opcja domyślna "przeniesienia wiadomości do kosza" faktycznie może być myląca. Wyłączyłem ją.

Szymon Gruca | www.szgruca.nazwa.pl
COM_KUNENA_THANKYOU: Tomasz Filipczyk

11 miesiąc 4 dni temu #31321 przez Sławomir Worwąg
Przy okazji mam jeszcze jedną sugestię - czy dałoby się jakoś wyraźniej sygnalizować, że jest nowa prywatna wiadomość? Np. na czerwono lub jakieś wyskakujące okienko? W tej chwili jest to mało widoczne. Ja już wprawdzie jestem na to uczulony i zwracam uwagę, ale często widzę, że po wysłaniu do kogoś wiadomości, ten ktoś jej długo nie odczytuje, mimo że się w międzyczasie loguje.
COM_KUNENA_THANKYOU: Tomasz Filipczyk

10 miesiąc 2 tygodni temu #31476 przez Szymon Gruca
Zrobię na czerwono

COM_KUNENA_THANKYOU: J K R

10 miesiąc 2 tygodni temu #31481 przez J K R
Zrób jeszcze tak żeby wchodząc na temat z wieloma odpowiedziami (a przecież jest ich dużo) od razu lądowało się na ostatnim komentarzu a nie na pierwszym (tak jak było dawniej).

Pozdrawiam JKR.

10 miesiąc 2 tygodni temu #31483 przez Szymon Gruca
Tak jest cały czas. Jeżeli z modułu po lewej wchodzimy na forum, to automatycznie strona ustawia się na pierwszym nieprzeczytanym komentarzu. Jeżeli wszystkie są przeczytane, to wtedy ładuje się pierwszy.

5 miesiąc 3 tygodni temu #33183 przez Ika Dąb
Dzień dobry :)

Proszę o pomoc i wsparcie. Próbuję dostać się do parafii Kłomnice poprzez "Indeksy metrykalne"-"Lista parafii" . Za każdym razem wyskakuje błąd 404. W przypadku pozostałych parafii nie zauważyłam tego problemu.

Pozdrawiam serdecznie

5 miesiąc 3 tygodni temu #33193 przez Szymon Gruca
Proszę spróbować odświeżyć klawiszami CTRL+F5, lub ew. ponowić za jakiś czas.
U mnie otwiera się bez problemu.

5 miesiąc 3 tygodni temu #33197 przez Ika Dąb
Dziękuję za szybką odpowiedź :) Wiem, że czasami pojawiają się takie problemy, dlatego od jakiegoś czasu ponawiałam próby dostania się do parafii Kłomnice. Zgodnie z sugestią skorzystałam z funkcji Ctrl+F5 , ale bez efektów. W dalszym ciągu na ekranie wyświetla się "error 404" a na górze na zakładce "błąd 1267".
Sprawdziłam teraz dokładniej (ponieważ poprzednio wybiórczo klikałam w parafie celem sprawdzenia) i generalnie część parafii otwiera się bez problemu a część niestety nie.
Skoro u Pana działa bez zarzutu to może problem tkwi gdzie indziej? np. w używanej przeglądarce internetowej ? Używam IE.
Pozdrawiam serdecznie

5 miesiąc 3 tygodni temu #33227 przez Szymon Gruca
Sprawdziłem teraz IE, wszystkie parafie otwierają się bezproblemowo. Nie wiem niestety w czym może tkwić problem.

Czas generowania strony: 0.651 s.