Topic-icon prosze o kontakt z administratorem strony

2 miesiąc 3 dni temu #31261 przez Sergej Pomorin
Dzien dobry!
W moim profilu zaginely listy odebrane. Napisalem list do administratora:'Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.'
Niestety, adres jest nie aktualny. Prosze o pomoc w odzyskaniu tych listow.
Prosze odpowiedziec na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z powazaniem, Sergej z Rossji

Zalewski-Pomorin

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

2 miesiąc 1 dzień temu #31281 przez Tomasz Filipczyk
Dzień dobry :)
Proszę sprawdzić, czy poszukiwane wiadomości nie zostały przeniesione do kosza. Mogło się tak stać, gdyż pod polem tekstowym, w którym wpisuje się odpowiedź na wiadomość, domyślnie zaznaczona jest opcja przeniesienia wiadomości do kosza. Załączam zrzuty ekranu, które mogą być pomocne.

Załączniki:

2 miesiąc 22 godzin temu - 2 miesiąc 22 godzin temu #31287 przez Szymon Gruca
Witam
Napisałem wiadomość prywatną.
Mój adres email to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PS. Opcja domyślna "przeniesienia wiadomości do kosza" faktycznie może być myląca. Wyłączyłem ją.

Szymon Gruca | www.gruca.gmedia.pl
The following user(s) said Thank You: Tomasz Filipczyk

1 miesiąc 4 tygodni temu #31321 przez Sławomir Worwąg
Przy okazji mam jeszcze jedną sugestię - czy dałoby się jakoś wyraźniej sygnalizować, że jest nowa prywatna wiadomość? Np. na czerwono lub jakieś wyskakujące okienko? W tej chwili jest to mało widoczne. Ja już wprawdzie jestem na to uczulony i zwracam uwagę, ale często widzę, że po wysłaniu do kogoś wiadomości, ten ktoś jej długo nie odczytuje, mimo że się w międzyczasie loguje.

Sławek Worwąg
www.worwag.pl
The following user(s) said Thank You: Tomasz Filipczyk

1 miesiąc 1 tydzień temu #31476 przez Szymon Gruca
Zrobię na czerwono

The following user(s) said Thank You: J K R

1 miesiąc 1 tydzień temu #31481 przez J K R
Zrób jeszcze tak żeby wchodząc na temat z wieloma odpowiedziami (a przecież jest ich dużo) od razu lądowało się na ostatnim komentarzu a nie na pierwszym (tak jak było dawniej).

Pozdrawiam JKR.

1 miesiąc 1 tydzień temu #31483 przez Szymon Gruca
Tak jest cały czas. Jeżeli z modułu po lewej wchodzimy na forum, to automatycznie strona ustawia się na pierwszym nieprzeczytanym komentarzu. Jeżeli wszystkie są przeczytane, to wtedy ładuje się pierwszy.

Czas generowania strony: 0.658 s.