problem z korzystaniem z geneszukacza i indeksacji metryk

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #32044 przez Hanna Hofman-Polańska
problem z korzystaniem z geneszukacza i indeksacji metryk was created by Hanna Hofman-Polańska
Kilka dni temu miała być?? awaria serwera (genealodzy.pl) nie mozna było korzystać ze bazy. Od wczoraj na FB pojawiły sie informacje,że jest OK ale jednak sporo osób w tym JA mam nadal "Białe strony" podpowiedziano mi aby odświezyć strony klawiszem F5.
Prosże mi podpowiedzieć jak to zrobić? wielu uzytkowników to zrobilo i nadal nic!!!!
Po wejściu na strone główna genealogów udało mi się wejść na geneszukacz(ale tylko ta okrężna drogą) ale metryki nadal niedostepne.

Hanna

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #32050 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic problem z korzystaniem z geneszukacza i indeksacji metryk
ja dzisiaj normalnie wchodzę i szukam .

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #32051 przez Krystyna Grajczyk
Replied by Krystyna Grajczyk on topic problem z korzystaniem z geneszukacza i indeksacji metryk
Witam, ja od dwóch dni nie mogę klikać na genealodzy.pl . Poproszę o pomoc co mam zrobić, bo bardzo lubię "buszować" po tej stronie.
Z okazji Nowego Roku życzę doświadczonym i tym trochę mniej (np ja sama) badaczom, samych sukcesów w poszukiwaniu swoich przodków.
Pozdrawiam Krysia Grajczyk.

krysia500

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #32054 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic problem z korzystaniem z geneszukacza i indeksacji metryk
przed chwilą wyczyściłam historie przegladarki i pomogło już moge korzystać.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #32055 przez Sławomir Worwąg
Replied by Sławomir Worwąg on topic problem z korzystaniem z geneszukacza i indeksacji metryk
trzeba nacisnąć
ctrl + F5

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #32059 przez Krystyna Grajczyk
Replied by Krystyna Grajczyk on topic problem z korzystaniem z geneszukacza i indeksacji metryk
Bardzo dziękuję p. Sławkowi za merytoryczną i konkretną podpowiedz. Pomogło !!!
Pozdrawiam forumowiczów.
Krystyna Grajczyk

krysia500

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie