Rodzina Cer

Więcej
6 lata 1 tydzień temu - 6 lata 1 tydzień temu #33355 przez Roman Kempa
Replied by Roman Kempa on topic Rodzina Cer
Paweł Cer z Emilią Praską c. Franciszka i Petroneli wzięli ślub w Truskolasach nr 42/1862.
Paweł syn Jerzego a ten synem Franciszka i Franciszki zd. Klein. Jerzy wziął ślub z Anastazją Piśniak/Pilśniak c.Franciszka i Heleny zd. Kołodziejczyk w dniu 23.11.1828 (chyba w Starokrzepicach ale nie jestem w tej chwili pewny tego).
W zapiskach mam, że siostra Jana a córka Jerzego wyszła za mąż w Nowej Brzeźnicy - 7/1897 - za Piotra Gurę.
Pozdrawiam
W ramach edycji dodałem dwa pliki
Załączniki:
Ostatnia6 lata 1 tydzień temu edycja: Roman Kempa od.
The following user(s) said Thank You: Michał Mugaj

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #33367 przez Jacek Tomczyk
Replied by Jacek Tomczyk on topic Rodzina Cer
Wg. mojej wiedzy to ten sam Jan Cer. W księgach z Truskolas 1860-1867 odnotowano tylko jednego Jana Cer syna Pawła i Emilii Praskiej. Tak przy okazji, Emilia Praska to siostra stryjeczna mojej pra-pra babki.
The following user(s) said Thank You: Michał Mugaj

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #33368 przez Roman Kempa
Replied by Roman Kempa on topic Rodzina Cer
błędnie wpisałem - "W zapiskach mam, że siostra Jana a córka Jerzego wyszła za mąż w Nowej Brzeźnicy - 7/1897 - za Piotra Gurę."
Powinno być - "W zapiskach mam, że Julianna [strike]siostra Jana a[/strike] córka [strike]Jerzego[/strike] Pawła i Emilii wyszła za mąż w Nowej Brzeźnicy - 7/1897 - za Piotra Gurę."
The following user(s) said Thank You: Michał Mugaj

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #33379 przez Michał Mugaj
Replied by Michał Mugaj on topic Rodzina Cer
Dziękuję za wszelkie informacje.
Będę dalej śledził rozwój drzewa Cerów ( w programie genealogicznym nazbierałem 116 osób). Może ktoś odezwie się, bym sobie odpowiedział na pytanie - „dlaczego stawy w Kruszynie na Sadzawkach nazywane były stawami Cera”?
Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie