jaki czas wyszukania w Archiwum

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #2022 przez Robert Kunert
jaki czas wyszukania w Archiwum was created by Robert Kunert
Witam
Pewnie jest tutaj wiele osób z doświadczeniem w poszukiwaniu informacji, w Archiwum Częstochowskim. Stawka w Archiwum za godzinę poszukiwań to 50 zł brutto.

Ile może trwać sprawdzenie czy znajduje się akt urodzenia jednej osoby

- z roku 1885 lub 1884 dla Parafii Przystajń, Maksymilian Kunert (syn Augusta Wilhelma Kunert) mając skorowidz urodzonych sygnatura: 8/116/0/137 i 137

Oraz lata 1836-1841 dla jednej osoby mając skorowidz urodzonych do ksiąg sygnatura: 8/116/0/72 – 81 (ze wskazaniem na rok 1841 i 1836) August Wilhelm Kunert syn Antona lub Antoniego Kunerta i Joanny

Za okazaną pomoc dziękuję

Robert Kunert
Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: Robert Kunert od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2023 przez Florian Huras
Replied by Florian Huras on topic Odpowiedź:jaki czas wyszukania w Archiwum
Proszę napisać o jakie nazwisko chodzi. Może "któraś z naszych życzliwych dusz" będzie w archiwum to sprawdzi Panu. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #2024 przez Monika Kobyłkiewicz
Replied by Monika Kobyłkiewicz on topic Odpowiedź:jaki czas wyszukania w Archiwum
Ja ostatnio pisałam do nich w sprawie dokumentów moich przodków, podałam dokładne daty urodzenia – sprawdzono, są, i za to sprawdzenie nic nie musze płacić. Za same dokumenty płacę:
- kserokopia 1 strony Format A4– 3,00 PLN
- skan 1 strony – 6,00 PLN
- płyta CD – 2,00 PLN (konieczna w przypadku wykonania skanów)
Natomiast w przypadku niekompletnych danych tak mi napisali:
cyt.:

W zakresie poszukiwań w/w aktów proponujemy przeprowadzenie płatnych poszukiwań. Warunkiem ich rozpoczęcia jest przekazanie – ... – zaliczki w wysokości 50,00 PLN (koszt odpowiadający 1 godzinie poszukiwań). ... W przypadku odpowiedzi negatywnej (tj. nie znalezienie poszukiwanych informacji/aktów) zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadku pozytywnego wyniku poszukiwań zaliczka ulega rozliczeniu po ich zakończeniu.
Informujemy także, że jeśli w ciągu 1 godziny nie uda się odnaleźć żądanych informacji/aktów, lecz ich występowanie w zasobie nie zostanie wykluczone, Archiwum porozumie się z Panią w sprawie kontynuacji poszukiwań. Opłata za każdą następną godzinę poszukiwań wynosi także 50,00 PLN, a Pani decyduje ile godzin mają trwać poszukiwania.
Po otrzymaniu niezbędnych opłat Archiwum przystąpi do poszukiwań.

Ostatnia13 lata 11 miesiąc temu edycja: Monika Kobyłkiewicz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie