lista i inne

Więcej
16 lata 5 miesiąc temu #230 przez Włodzimierz Stefani
lista i inne was created by Włodzimierz Stefani
Witam,
mam pytanie do admina: dlaczego pierwsze 30 bodajże nazwisk na liście użytkowników można czytać bez logowania, a następne już nie? Wyróżnienie to czy przeciwnie - pytam w kontekscie celowości rankingów przy postach...w dodatku ten Boarder na polskojęzycznej stronie...i oklaski...wydaje mi się to deprymujące..
pozdrawiam
wlodeks

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 5 miesiąc temu #231 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic Odp:lista i inne
wlodeks zapisz:

Witam,
mam pytanie do admina: dlaczego pierwsze 30 bodajże nazwisk na liście użytkowników można czytać bez logowania, a następne już nie? Wyróżnienie to czy przeciwnie - pytam w kontekscie celowości rankingów przy postach...

autorzy zrobili błąd w komponencie odpowiedzialnym za zarządzanie użytkownikami. poprawiłem.

w dodatku ten Boarder na polskojęzycznej stronie...i oklaski...wydaje mi się to deprymujące..
pozdrawiam
wlodeks

nie jestem autorem tych wszystkich komponentów, w przypadku forum nie ma pełnego tłumaczenia. proszę może zaproponować polskie odpowiedniki dla terminów określających aktywność na forum.
do 5 postów - Fresh Boarder
6-10 - Junior Boarder
11-20 - Senior Boarder
21-40 - Expert Boarder
41-50 - Gold Boarder
51- Platinum Boarder
A co do oklasków: co jest z nimi nie tak? Mam tę opcję po prostu usunąć?
--
pzdr.

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 5 miesiąc temu #232 przez Włodzimierz Stefani
Replied by Włodzimierz Stefani on topic Odp:lista i inne
Dziękuję Szymku za odpowiedź i poprawkę -juz jest łatwiej :-)
co do oklasków: sens ogólny, wiadomo-aplauz, nadal jednak nie rozumiem “komu to służy i kto za tym stoi”...1 oklask, 8 oklasków, 3 oklaski? Kto je przydziela i za co? Za mądrość, poprawność, składnię, czy piękne słówka...?
W żadnym razie nie mnie to likwidować – to tylko uwaga na temat, może ta opcja ma (ukryty dla mnie) sens -nie wiem, a jak nie wiem to pytam ;-)
Co do określania aktywności – kiedy widzę w słowniku polskie znaczenie słowa “Boarder”
1 stołownik
2 gość
3 intern
4 pensjonariusz
wolę nie eksperymentować z nowymi określeniami :-) Bardziej czytelne (i nie dyskryminujące użytkowników bez angielskiego) są liczby wysłanych wiadomości.
Nagadałem się...:-)
pozdrawiam
wlodeks

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Piotr Gerasch
  • Gość
  • Gość
16 lata 5 miesiąc temu #233 przez Piotr Gerasch
Replied by Piotr Gerasch on topic Odp:lista i inne
właśnie przydzieliłem Ci \"oklaska\" Włodek
pozdrawiam
Piotr

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
16 lata 5 miesiąc temu #234 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic Odp:lista i inne
wlodeks zapisz:

Dziękuję Szymku za odpowiedź i poprawkę -juz jest łatwiej :-)
co do oklasków: sens ogólny, wiadomo-aplauz, nadal jednak nie rozumiem “komu to służy i kto za tym stoi”...1 oklask, 8 oklasków, 3 oklaski? Kto je przydziela i za co? Za mądrość, poprawność, składnię, czy piękne słówka...?

ja to widzę tak, że oklaski przyznaje się tym, którzy \"dobrze gadają\" :-) taka subiektywna forma oceny wypowiedzi. krzywdy chyba nikomu nie robi?
ja np. daję oklask każdemu kto napisze pierwszy raz na forum. za to że przyczynia się do rozwoju aktywności tego działu.

Co do określania aktywności – kiedy widzę w słowniku polskie znaczenie słowa “Boarder”
1 stołownik
2 gość
3 intern
4 pensjonariusz
wolę nie eksperymentować z nowymi określeniami :-) Bardziej czytelne (i nie dyskryminujące użytkowników bez angielskiego) są liczby wysłanych wiadomości.
Nagadałem się...:-)
pozdrawiam
wlodeks

\"board\" w tym znaczeniu po prostu \"forum\". więc np. \"Platinum Boarder\" należałoby przetłumaczyć jako coś w stylu \"najbardziej zaawansowany użytkownik forum\" ;)
pzdr.,

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 2 miesiąc temu #758 przez Wiesław Helman
Replied by Wiesław Helman on topic Odp:Platinum
miałem pytać ale po lekturze otrzymałem odpowiedz dziękuje
serdecznie pozdrawiam Wiesław

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie