Ludzie z Kłobucka na starych fotografiach ...

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7128 przez GRZEGORZ BORECKI
Ludzie z Kłobucka na starych fotografiach ... was created by GRZEGORZ BORECKI
Sprzątanie strychu w starym domu zaowocowało takim "filmem". Kilka pudełek szklanych negatywów przeleżało tam sześćdziesiąt a może i siedemdziesiąt lat.Może ktoś żyjący lub związany dziejowo z Kłobuckiem rozpozna tu swoją babcię , prababcię lub dziadka. Może rodziców albo i siebie samego ?. Zapraszam !

The following user(s) said Thank You: Hanna Hofman-Polańska, Teresa Z., Jerzy Bardziński, Wanda Paleczny z d. Gazda, Tea Åkerlund, Danuta Mucha(Czarnecka), Janina Ogórkiewicz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7130 przez Halina Klimza
Replied by Halina Klimza on topic Ludzie z Kłobucka na starych fotografiach ...
Dziękuję, obrazki pięknie zmontowane z cudowną oprawą muzyczną.
Gratuluję wspaniałego pomysłu na prezentację zdjęć.
Halina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7138 przez Jacek Tomczyk
Witam!

Rzeczywiście piękny materiał.
Niech to będzie zapowiedź lutowego wykładu.
Z niecierpliwością czekamy na Pana Grzegorza.


J.T.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7190 przez Agata Grzybowska
Replied by Agata Grzybowska on topic Ludzie z Kłobucka na starych fotografiach ...
Rzeczywiście zdjęcia bardzo ciekawe, i co ważne, zachowane w bardzo dobrym stanie. Zastanawiam się jednak, czy wszystkie sfotografowane osoby były kiedyś mieszkańcami Kłobucka? Może bowiem zdarzyć się tak, że ktoś, kiedyś zebrał negatywy powstałe w kilku miejscowościach i ocalił od zniszczenia. W każdym razie obecny ich właściciel jest w posiadaniu cennego dokumentu.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #11715 przez Janina Ogórkiewicz
Replied by Janina Ogórkiewicz on topic Ludzie z Kłobucka na starych fotografiach ...
rozpoznałam swoją ciocię, Zofię Jasińską, która mieszkała w Kłobucku przy Ogrodowej 5 i w 1936 r.wyszła za mąż za Piotra Wydrę. Niestety, zmarł dwa lata potem. Szukam jego fotografii.Gdyby ktoś miał, będę wdzięczna.Zdjęcie cioci jest pokazane w czasie 17 min 11 sek - 17 min 18 sek. To ta ładna dziewczyna w sukni z koronkowym kołnierzykiem.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #11716 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Ludzie z Kłobucka na starych fotografiach ...
Przepiękna "wycieczka" w minioną epokę.. Świetnie zmontowana składanka zdjęć ze wzruszającym podkładem muzycznym. Z przyjemnością obejrzałam, chociaż wiedziałam, że nie zobaczę nikogo znajomego.. Bardzo lubię oglądać stare fotografie. Mam też trochę takich starych zdjęć w albumie rodzinnym, ale nie potrafię zrobić takiego filmiku. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie