Praca arch.w Częstochowie

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #18997 przez Joanna JUDA
Praca arch.w Częstochowie was created by Joanna JUDA
Pisałam do wielu archiwów i nie spotkałam się z takim potraktowaniem jak przez w/w w Częstochowie.Otóż wniosek wysłałam email.o akt ślubu podając rozpiętość 4 -lat.dostałam odpowiedz że mam podać dokładny rok.W następnym email wysłałam z tym że napisałam nr zespołu z Bazy Pradziad dla ułatwienia i tym razem zwrotny e-mail z żądaniem dokładnego roku i z dopiskiem najlepiej aby osobiście poszukać w archiwum .Uważam że w domyśle mam im dać spokój i tyle.Pozdrawiam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Piotr Gerasch
  • Gość
  • Gość
8 lata 10 miesiąc temu #18999 przez Piotr Gerasch
Replied by Piotr Gerasch on topic Praca arch.w Częstochowie
Proszę napisać co szukasz, na pewno ktoś pomoże
Piotr

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #19007 przez Robert Kunert
Replied by Robert Kunert on topic Praca arch.w Częstochowie
Każdy może mieć chwile słabości.

Od kilku lat korzystam z pomocy Arch. w Częstochowie. Kontaktowałem się listownie, mailowo, telefonicznie i zawsze uzyskiwałem wsparcie i pomoc w poszukiwaniach. Przy osobistych wizytach mogłem liczyć na fachową pomoc.

Mam doświadczenie w kontaktach z innymi Archiwami m.in. Suwałki, Warszawa, Łódź, Wrocław, Łomża i mogę śmiało stwierdzić że w Częstochowie uzyskałem najlepsze wsparcie. O dokładne daty poproszono mnie w Łomży, Suwałkach, Wrocławiu. W Łodzi jeszcze ostrożniej najlepiej poprosić o jeden rocznik i potwierdzenie bo od razu na opłaty za poszukiwania wchodzili.

Zawsze uprzejmie podając rocznik dopisywałem plus minus rok i nigdy się nie zawiodłem.

Robert Kunert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #19012 przez Michał Urbaniak
Replied by Michał Urbaniak on topic Praca arch.w Częstochowie
Ja też nigdy się nie zawiodłem na archiwum częstochowskim.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie