szukam informacji o Każmierskich ze Śląska i nietylko

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22016 przez Marzena Gajdziak
WITAM,
Mam problem , niedawno dostałam akt urodzin mojej prababki o nazwisku Każmierska ale nie mogę natrafić na żadna indeksacje akt w internecie , ani tu ani na www.geneszukacz.genealodzy.pl/index.php?...1=&w=&lang=pol&op=se odpowiadającym rodziców co szukam .
Mam akt urodzin :
Władysława Każmierska córka Jana i Marianny Kocot

Załącznik 12179535_1644551999148355_77300409_n.jpg nie został znaleziony


ur w Rzeniszów parafia Koziegłówki , Koziegłowy
proszę o jakieś rady w sprawie tego nazwiska jak poszukać indeksów akt ? czy nazwisko było inaczej zapisane?

Marzena A. M.
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Małgorzata Flis /Cieśla/
  • Z dala
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22018 przez Małgorzata Flis /Cieśla/
Replied by Małgorzata Flis /Cieśla/ on topic szukam informacji o Każmierskich ze Śląska i nietylko
Witam
proszę wpisać w wyszukiwarce nazwisk " indeksy metrykalne" wpisać nazwisko
i wybrać parafie w Koziegłówkach jest trochę o tym nazwisku
nie wiem czy pomogłam, ale ja tak zaczynałam , a później w " zasobach " odnajdywałam akta
pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22019 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic szukam informacji o Każmierskich ze Śląska i nietylko
WITAM ,
DZIEKUJĘ ZA ODPOWIEDŻ,
W TY SENK ŻE SZUKAŁAM TU I NIE WYCHODZA MI RODZICE WŁADYSŁAWY W AKTACH MAŁUŻEŃSTWA , NAWET JAK SAME NAZWISKO PANIEŃSKIE MATKI WPISUJE TO NIE MA ODPOWIEDNIEJ PARY SZUKANEJ :( :(

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22020 przez Jerzy Kazimierski
Replied by Jerzy Kazimierski on topic szukam informacji o Każmierskich ze Śląska i nietylko
Witam, "moja" rodzina Kazmierskich wywodzi się z okolic Łowicza, prafia Chruślin, wsie: Lisiewice Duże, Traby Mystkowice, Bocheń Łowicki. Pisowania nazwisk: Kazmierski lub Kazimierski na przestrzeni lat używana równoważnie. Ewentualnie zapraszam do obejrzenia mojego Drzewa w MyHeritage. Oprócz mnie Kazmierscy znajdują się w MyHeritage w Drzewach Panów: Ufy, Kantorka, Cłapińskiego. Może któryś z Kazmierskich wyemigrował do Częstochowy? Tak np. zrobił mój dziadek Jan Kazmierski, który jest pochowany na cmentarzu w Rędzinach k/Częstochowy. Pozdrawoam: Jerzy Kazimierski.---

yekazz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22023 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic szukam informacji o Każmierskich ze Śląska i nietylko
w akcie jest zapisane kolonista czyli przybył i się osiedlił , mam ich zdjęcia . jedyne moje wyjście to kontakt z USC aby akt zgonu odnaleźli i tak dojdę co celu.
Panie Jerzy proszę sprawdzić wiadomości na mejlu i odpisać , pozdrawiam

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22071 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic szukam informacji o Każmierskich ze Śląska i nietylko
mój kaźmierski co szukam aktu urodzin to :
Jan w 1910r. miał 30 lat czyli urodziny w 1880r.
jego żona to :
Marianna Kocot w 1910r. miała 20 lat czyli urodzona w 1890r.
wiem gdzie mieszkali ale skąd pochodzili to pojęcia nie mam , posiadam tylko ich zdjęcie .

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie