adres zamieszkania jak sprawdzić???

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23230 przez Hanna Hofman-Polańska
adres zamieszkania jak sprawdzić??? was created by Hanna Hofman-Polańska
witam!
jak mozna sprawdzić zamieszkanie konkretnej osoby w Częstochowie w roku 1929r
mam nazwisko i adres.Chciałabym sprawdzic czy oprócz tej osoby mieszkała tam rodzina??

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23251 przez Teresa Łukasik
Replied by Teresa Łukasik on topic adres zamieszkania jak sprawdzić???
Witam!
Ja takie księgi przeglądałam w AP Częstochowa dla gminy Koziegłowy. Były podane osoby, daty urodzenia, zgonu, ślubu, zawody, wymeldowania dla danego numeru domu. Jest to księga - kopalnia wiedzy.
Pozdrawiam
Teresa Łukasik
The following user(s) said Thank You: Hanna Hofman-Polańska, Krystian Zamorowski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23255 przez Krystian Zamorowski
Replied by Krystian Zamorowski on topic adres zamieszkania jak sprawdzić???
Pani Tereso co prawda nie jestem autorem wątku, ale bardzo dziękuję za informację. Ja od dłuższego czasu próbuje ustalić gdzie miszkał mój prdziadek Antoni Kumor w dniu wyruszenia na wojnę na której poległ już 2.IX.39 r. Wiem, że był to albo Mysłów albo Pustkowie Lgockie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23267 przez Krzysztof Łągiewka
Replied by Krzysztof Łągiewka on topic adres zamieszkania jak sprawdzić???

Hanna Hofman-Polańska napisał: witam!
jak mozna sprawdzić zamieszkanie konkretnej osoby w Częstochowie w roku 1929r
mam nazwisko i adres.Chciałabym sprawdzic czy oprócz tej osoby mieszkała tam rodzina??

W archiwum państwowym w Częstochowie znajduje się zespół akt Nr 1.Akta miasta Częstochowy 1759 - 1948. Tamże znajduje się Wydział Administracyjny z lat 1914 - 1939, sygn. 8541 - 9007, w tym: materiały statystyczne dotyczące różnych dziedzin życia miejskiego, stanu i ruchu naturalnego ludności, ruchu migracyjnego, ruchu chorych w szpitalach, cen artykułów żywnościowych, rejestr domów i mieszkańców według ulic, sprawy rzemiosła i rolnictwa.
Proszę zajrzeć do rejestru domów i mieszkańców według ulic i tam powinna Pani wszystko odnaleźć. Korzystałem kiedyś wyrywkowo z tego rejestru i potwierdzam, są tam wpisane wszystkie osoby, które zamieszkiwały pod danym adresem. Skoro już zna Pani adres to nie będzie żadnego problemu z odnalezieniem.
The following user(s) said Thank You: Hanna Hofman-Polańska, Teresa Łukasik

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie