szukam rodziny Kotarskich - Franciszki Kotarskiej

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26729 przez Katharina Belde
szukam rodziny Kotarskich - Franciszki Kotarskiej was created by Katharina Belde
bardzo prosze o pomoc w odnaleziemiu wiadomosci na tement mojej pra pra babci Franciszki Kotarskiej po pierwszym mezu Borecka, po drugim Giebrych ur. prawodpodobnie w Starokrzepicach, a zamieszkala przy dawnym rodzinnym mlynie w Kotarach kolo Kostrzyny. Zmala maja 56 lat ok. 1940 roku. Wiem ze miala wiele rodzenstwa w tym brata ks. Piotra Katorskiego . dziekuje Kasia Belde

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26730 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic szukam rodziny Kotarskich - Franciszki Kotarskiej
tu jest akt urodzenia Franciszki Kotarskiej 1881r Kostrzyna


ślub z Fr.Boreckim zawarła w Kostrzynie(par Starokrzepice) w 20.11.1899r

drugi ślub w 1901r w Kostrzynie z Marcin Kiebrych
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Katharina Belde

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26731 przez Katharina Belde
Replied by Katharina Belde on topic szukam rodziny Kotarskich - Franciszki Kotarskiej
z calego serca dziekuje za tak szybka odpowiedz. Czy moza ten akt przetlumaczyc. Bardzo chcilabym sie dowiedziec szczegolow. Pisze wlasnie dla moich dzieci i rodziny " Nasza Kronike rodzinna" Czy ten Marcin Kiebrych mial ojca Kotarskiego. Podobno zmieniono mu nazwisko gdy przebywal w Prusach. Jak nazywali sie rodzice Franciszki. Kiedy zmarl pierwszy maz Borecki, prawdopodobnie zmal nagle, pare miesiecy po slubie? Jestem wdzieczna za kazdy szczegol i tlumaczenie aktow. Bardzo pani dziekuje Kasia Belde

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26732 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic szukam rodziny Kotarskich - Franciszki Kotarskiej
napisałam na pocztę.Tak będzie łatwiej.Prosze przeczytać.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26733 przez Katharina Belde
Replied by Katharina Belde on topic szukam rodziny Kotarskich - Franciszki Kotarskiej
moze uda sie dotrzec do aktow slubow Franciszki Katarskiej- Boreckiej- Kiebrych (Giebrych) lub aktow zgonu jej lub jej mezöw. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc. Jej dzieci to Jozefa Kiebrych lub Giebrych moja pra babcia ur. w 1907 roku , ktora wyszla za maz na Kostrzynie za Franciszka Jeziorskiego , Helena ur. 1891, Hania lub Ania Kiebych ur. 14.03.1920. Byl tez syn Jakub Giebrych, ktory zmal prawdopodobnie w wieku 17 lat? Juz teraz z calgeo serca dziekuje

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #26734 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic szukam rodziny Kotarskich - Franciszki Kotarskiej
ja mam dużo informacji .... napisałam na priv. przeczytaj!!!
The following user(s) said Thank You: Katharina Belde

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie