MyHaritage

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #27889 przez Roma Fornal
MyHaritage was created by Roma Fornal
Witam. Chciałabym zasięgnąć Państwa opinii i rady, czy serwis MyHaritage jest przez Państwa polecany, wart zainteresowania i zaufania. Zastanawiam się, czy wnieść opłatę abonamentową i jak z przedłużenia owego abonamentu zrezygnować ( gdybym np. uznała, że nie chcę go kontynuować). Trochę się obawiam proponowanego przez nich rozwiązania. Czy ktoś z Państwa korzysta, korzystał, zrezygnował z abonamentu i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Będę wdzięczna za wszystkie uwagi. Serdecznie pozdrawiam
RomaF

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #27946 przez Anna Hreczańska
Replied by Anna Hreczańska on topic MyHaritage
Korzystam z tego portalu, lecz dotychczas w formie bezpłatnej. To ogranicza ilość osób w drzewie do 250, ale można stworzyć kilka drzew. Jest to też praktyczne. Można udostępnić do wglądu drzewo innym a także pokazane są podobieństwa z innymi drzewami, lecz nie ma do nich kontaktu w wersji bezpłatnej.
System tworzy również wykres drzewa w różnych konfiguracjach, co można wydrukować.
Nie znam innych portali, więc nie mogę porównać wad ani zalet. Odpłatność wydaje mi się zbyt wysoka w porównaniu z korzyściami.
Osobiście jestem zadowolona.
Życzę powodzenia.
The following user(s) said Thank You: Roma Fornal

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #27948 przez Sebastian Musiał
Replied by Sebastian Musiał on topic MyHaritage
Innym portalem z darmowym drzewem jest familysearch.org/
The following user(s) said Thank You: Roma Fornal

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #27949 przez Zbigniew Małolepszy
Replied by Zbigniew Małolepszy on topic MyHaritage
Warto tu wspomnieć Geni.com, które jest darmowe z nieograniczoną ilością osób w drzewie. Ten serwis genealogiczny jest połączony skojarzeniami osób z MyHeritage. W Geni profile osób nieżyjących są ogólnodostępne tak aby każdy mógł odnaleźć swojego przodka lub krewnego. Teoretycznie jedna osoba występuje tylko raz w tym wielkim drzewie.
The following user(s) said Thank You: Roma Fornal

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #27950 przez Roma Fornal
Replied by Roma Fornal on topic MyHaritage
Chyba zatem zrobiłam coś źle, bo w Geni.com po 14 dniach darmowego korzystania odcięli mi dostęp do drzewa. Dość męczące w tym portalu i MyHaritage jest odsyłanie do strony z płatnościami. Ja nawet chętnie bym wykupiła ten dostęp, ale boję się że na koniec okresu abonamentowego nie będzie się dało z tego wycofać (lub będzie to zbyt zawiła procedura), dlatego chciałam się Państwa doradzić, mając nadzieję że ktoś to już przetestował.
Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #27951 przez GRZEGORZ BORECKI
Replied by GRZEGORZ BORECKI on topic MyHaritage
Najlepiej robić na arkuszach papieru. Sposób sprawdzony przeze mnie od 15 lat. Obecnie moje zbiory to 78 arkuszy o wymiarach 1,5m.x3m.
I proste pytanie: wolałby Pan być w posiadaniu płytki z drzewem, które Pana przodek zrobił 100 lat temu czy w posiadaniu własnoręcznie pisanych przez niego arkuszy?
Druga opcja bezcenna!
Pozdrawiam
Grzegorz
The following user(s) said Thank You: Roma Fornal

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie