problemy ze strona TGZC

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11029 przez Piotr Proszowski
problemy ze strona TGZC was created by Piotr Proszowski
nie wiem czy tylko ja tak mam czy może ktoś jeszcze ale od jakiegoś czasu przy wchodzeni na strobe główna TGZC meni po lewej stronie czesciowo mam po angielsku a czściowo po polsku
ponadto wyskakuje mi na jednym z kompów blokada strony tGZC z info ze strona wyłudza dane osobowe, oraz przy wchodzeniu na forumprzez główny link ifo takiej oto treści

500 - You do not have permissions to access this page.

You may not be able to visit this page because of:

an out-of-date bookmark/favourite
a search engine that has an out-of-date listing for this site
a mistyped address
you have no access to this page
The requested resource was not found.
An error has occurred while processing your request.

Please try one of the following pages:

Home Page

If difficulties persist, please contact the System Administrator of this site.

You do not have permissions to access this page.

Stąd moje pytanie czy to cos ze stroną TGZC nie tak czy raczej przyczyn mam szukac we własnym sprzęcie ustawienia , wirusy, złośliwe oprogramowanie
Za wszelką pomoc z góry serdecznie dziękuje

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11030 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic problemy ze strona TGZC
Po angielsku są tylko podstawowe elementy menu, generalnie strona jest polskojęzyczna. Na dolej po prawej jest przełącznik języka. Strona może załadować się po angielsku, jeżeli: a. użytkownik przełączy język na angielski, b. przeglądarka prześle w nagłówku informację, że jest w wersji angielskiej.

Jeżeli informacja o wyłudzaniu danych pojawia się tylko na jednym komputerze to nie ma się czym przejmować.
Ale generalnie prowadzenie strony to niekończąca się walka z włamaniami, wirusami itp. :-) Przez ostatnie 2 miesiące prawie codziennie coś kasowałem, dopiero ostatnio odnalazłem słabe ogniwo i ostatnio jest dobrze. Niestety nie wiem na jak długo.
Żeby się pozbyć takich problemów na dłużej musiałbym wyłączyć możliwość umieszczanie czegokolwiek na stronie, np. załączników do forum.

Jeśli chodzi o błąd 500, proszę podać jaki to dokładnie link.
Pozdrawiam

Szymon Gruca
The following user(s) said Thank You: Lech Ciuk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie