akta urodzenia

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31775 przez Stanisława Markowska
akta urodzenia was created by Stanisława Markowska
Czy ktoś z forumowiczów przeglądał w AACz oryginalną księgę akt ur, małż, zg. z lat 1726- 1806 z Poczesnej. Poszukuję aktów urodzenia Wincentego i Jacentego Markowskich urodzonych w Sędzowej /Huta Stara/ w latach 1770 -1779. Przeglądałam wielokrotnie wymienioną księgę na FamilySearch, niestety tych aktów nie znalazłam.Wincenty spisany jest w w spisie Komisji Cywilno Wojskowej z 1790-91 roku. Jacentego nie ma nigdzie, pojawia się w akcie małżeństwa z 1801 roku /św. Zygmunt/. Księga nie jest kompletna ale wymienione lata są. Może brak jest wszystkich kart a może spisujący je pominął ? Czy ktoś pomoże mi rozwiązać tę zagadkę. Obecnie trudno mi jest stawić się osobiście w AACz. Byłabym głęboko wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich życzliwych. S. Markowska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31784 przez Danuta Blachnicka-Łebek
Replied by Danuta Blachnicka-Łebek on topic akta urodzenia
Z Huty Starej akta mogą być w Parafii św.Zygmunta w Częstochowie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31791 przez Stanisława Markowska
Replied by Stanisława Markowska on topic akta urodzenia
Akta urodzeń z parafii św. Zygmunta oczywiście też wielokrotnie przeglądałam. Również oryginalną księgę urodzeń z interesujących mnie lat. Są tam pojedyncze chrzty z Huty i Sędzowego. Ani w księdze z Poczesnej ani u św. Zygmunta nie ma interesujących mnie Wincentego i Jacentego Markowskich vel Krawczyków. Może ktoś wie z jakich lat są alegaty u św. Zygmunta? St. Markowska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31801 przez Barbara Bożek-Pattern

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #31828 przez Stanisława Markowska
Replied by Stanisława Markowska on topic akta urodzenia
Dostałam wiadomość że wypowiedział się P. Tomasz ale nie mam treści wypowiedzi. Panie Tomaszu. Może napisze Pan do mnie na priv. Pozdrawiam. S. Markowska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #31829 przez Tomasz Kukuła
Replied by Tomasz Kukuła on topic akta urodzenia
Pani Stanisławo,
zadałem pytanie, na które sam sobie za moment odpowiedziałem. Niestety nie ma możliwości usunięcia wpisu więc została kropka.

Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie