Szukam info o stryju Piotr Dziubek(miał 2 synów i córkę)

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #32497 przez Ryszard Dziubek
Tworzę drzewo genealogiczne-poszukuję krewnych z Częstochowy o nazwisku Dziubek.Stryj miał na imię
Piotr-mieszkał w okresie powojennym(przez pewien czas) przy ul.Świerkowej 11 -był to domek jednorodzinny.Miał dwóch synów(Zdzisław i Lolek) oraz córkę (chyba Helena).
Stryj Piotr był bratem mojego ojca a ojciec mój miał na imię Józef i mieszkał we Wrocławiu.Obaj byli urodzeni w końcówce XIX wieku.Mój ojciec w 1899roku a stryj był nieco starszy.
Kontakty się urwały po śmierci ojca i stryja.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #32511 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Szukam info o stryju Piotr Dziubek(miał 2 synów i córkę)
gdzie sie urodzili??
Czy Piotr zmarł w Częstochowie i jak nazywa sie ich ojciec?? to wazne informacje przy poszukiwanaich zwłaszcza,ze to nazwisko było stosunkowo częste w Czestochowie
The following user(s) said Thank You: Ryszard Dziubek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #32512 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Szukam info o stryju Piotr Dziubek(miał 2 synów i córkę)
czestochowakule.artlookgallery.com/grobo...60824&inni=0&cinki=1

na cmentarzu KULE w Częstochowie jest nagrobek Piotr Dziubek (rok urodzenia zblizony)może to stryj?
The following user(s) said Thank You: Ryszard Dziubek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #32537 przez Ryszard Dziubek
Dziękuję serdecznie za informację.Sadzę ,że to jest dokładnie ta osoba.Potwierdza to też imię stryjenki -Wala.Nie jestem natomiast pewien jak miał na imię dziadek.Prawdopodobnie Józef
tak jak mój ojciec.Ale mogło to też być imię babki -Józefa.Pozdrawiam Ryszard Dziubek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #32538 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Szukam info o stryju Piotr Dziubek(miał 2 synów i córkę)
nazwisko Popławski wystepuje w Częstochowie.Musi Pan iśc w tym kierunku i szukać rodziny.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #32543 przez Ryszard Dziubek
Powiązanie mojej rodziny z nazwiskiem Popławski wydaje się właściwym kierunkiem poszukiwań.
Tych kilka informacji wynikających z tablic nagrobnych pokrywa się ze stanem mojej wiedzy i wszystko wskazuje na właściwy trop.Zgadzają się także pewne fakty-otóż stryj był(ostatni raz się z nim widziałem)
w 1969roku na pogrzebie mojego ojca we Wrocławiu.Był już wówczas wdowcem -i to też potwierdzają
informacje z tablic.Nagrobek jego najstarszego syna znajduje się na tym samym cmentarzu i także
powiązany jest z pp.Popławskimi.Dziękuję za naprowadzenie.Pozdrawiam serdecznie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie