Historyczne nazwiska ludności Olesna

Więcej
14 lata 9 miesiąc temu #1063 przez Jerzy Krzywaźnia
Historyczne nazwiska ludności Olesna was created by Jerzy Krzywaźnia
Szukam osoby mającej dostęp do pozycji książkowej MAGDA-CZEKAJ, MAŁGORZATA, Historyczne nazwiska ludności Olesna na Śląsku Opolskim. Znalazłem w books.google.pl interesujace mnie nazwisko i chciałbym dotrzec do pełnej informacji.
z góry dziekuje za pomoc
Jerzy Krzywaźnia

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 9 miesiąc temu #1068 przez Elżbieta Lipińska
Replied by Elżbieta Lipińska on topic Odpowiedź:Historyczne nazwiska ludności Olesna
Witam!

Tematem tym zajmuje się pan Henryk Gierlik z Niemiec. Posiada bardzo dużą wiedzę o nazwiskach i ich pochodzeniu. Być może posiada również wspomnianą książkę. W sierpniu organizuje spotkanie rodzin w Oleśnie Śląskim. Kontakt z panem Henrykiem można nawiązać przez portal www.nasza-klasa.pl Pozdrawiam Elżbieta Lipińska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 9 miesiąc temu #1070 przez Jerzy Krzywaźnia
Replied by Jerzy Krzywaźnia on topic Odpowiedź:Historyczne nazwiska ludności Olesna
Bardzo dziękuje Pani Elżbieto za pomoc. Udało mi sie już nawiązać kontakt z autorką. A namiary jakie Pani podała mogą się bardzo przydać. Jeszcze raz dziękuje
Jerzy Krzywaźnia

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 9 miesiąc temu #1073 przez Elżbieta Lipińska
Replied by Elżbieta Lipińska on topic Odpowiedź:Historyczne nazwiska ludności Olesna
Naprawdę warto skontaktować się z panem Henrykiem Gierlikiem. To prawdziwa kopalnia wiedzy na temat ludności Olesna. Pan ten opracowuje monografię. Pozdrawiam E.L.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie