Wilson Józef Konstanty, Wilson Józef, Wilson Alfre

  • Marta Wilson-Trochimczyk
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
14 lata 9 miesiąc temu #1082 przez Marta Wilson-Trochimczyk
Wilson Józef Konstanty, Wilson Józef, Wilson Alfre was created by Marta Wilson-Trochimczyk
Proszę o informacje o rodzinach osób: Wilson Józef Konstanty ur.1795, Wilson Józef ur ok. 1789r. kapitan Wojsk Królestwa Kongresowego odznaczony ord. VM w 1831 r.w korpusie inżynierów , Wilson Alfred ur. 1855r.ożenił się ze Stanisławą Polkowską. Mile widziane wszystkie poszlaki, o co prosi prawnuczka Alfreda.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 5 miesiąc temu #1381 przez Jerzy Kazieczko
DZien dobry !
Mam tez informacje o Wilsonach,Konstanty Wilson był ojcem mojej pra pra pra babci.
Mój email; j.kazieczko@op.pl
telefon ;075/64-34-890 Cały czas.
mieszkam w Jeleniej Górze
lat58.
z ukłonami pozdrawiam Jurek.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6757 przez anna f.-g.
witam, grób Pana Józefa Konstantego Wilsona znajduje się w Kielcach na Cmentarzu Starym. Jest schowany za takim niedużym kasztanowcem obok grobu mojego Taty.
The following user(s) said Thank You: Maciej Markowski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #10298 przez Maciej Markowski
Replied by Maciej Markowski on topic Wilson Józef Konstanty, Wilson Józef, Wilson Alfre
Będę zobowiązany za informację co jest wyryte na grobowcu - tzn czy są jakieś daty, inskrypcje czy jest może ktoś jeszcze pochowany?
Dziękuję Maciej

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #10309 przez anna f.-g.
Panie Macieju, bardzo chętnie dostarczę Panu te wszystkie informacje, nawet zrobię i prześlę zdjęcie, ale proszę o cierpliwość, ponieważ jestem w ósmym miesiącu ciąży zagrożonej porodem przedwczesnym i w ogóle nie wychodzę z domu. Myślę że realnie będę mogła wrócić do Pana z informacjami około połowy października.
Pozdrawiam
Ania

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #10313 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Wilson Józef Konstanty, Wilson Józef, Wilson Alfre
Kwatera 10 B grób nr 18.

Kapitan wojsk inżynieryjnych , rewizor pomiarów w Królestwie Polskim. Płytę odnaleźli uczniowie V LO w Kielcach.
Daty: 1795 - 15 VII 1886.

T. i Z. Sabatowie, Cmentarz stary w Kielcach, Kielce 1995, s. 64
(Książka w zbiorach Ośrodka Dokumentacji Dziejów Częstochowy).

Istnieje takie opracowanie: Od armii komputowej do narodowej, t.III, pod red. J.Centka i M.Krotofila; Toruń 2009, tu: M.Wagner, Szkoccy oficerowie wojska polskiego w II połowie XVII w. ; ibidem, s. 41-50.

Być może to właściwy kierunek poszukiwań.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie