Mirowscy przed rokiem1835

Więcej
15 lata 9 miesiąc temu #557 przez Joanna Tomżyńska
Mirowscy przed rokiem1835 was created by Joanna Tomżyńska
Pomocy!!! Wyczerpałam już chyba wszystkie możliwości. Jeśli ktokolwiek z państwa spotkał się z nazwiskiem Mirowski występującym w okolicach Kłobucka, (albo i nie) przed 1835 rokim prosze o informację
Mój przodek Paweł Mirowski pojawił się w Kłobucku w 1835 roku jako już mąż Katarzyny Warzyszyńskiej z Kłobucka. Gdzie wzięli ślub- nie wiadomo,w którym roku- nie wiadomo roku , gdzie się urodził Paweł Mirowski- nie wiadomo, prawdopodobnie około 1808 roku(1806-1809). W akcie zgonu nie wpisano nazwisk rodziców ani miejsca urodzenia. akta Kłobuckie sprawdziłam wszystkie nie występuje w ogóle nazwisko Mirowski przed tym rokiem.
Jeśli ktokolwiek z państwa ma jakikolwiek pomysł na rozwiązanie tej zagadki-proszę o pomoc Joanna

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 8 miesiąc temu #578 przez Danuta Blachnicka-Łebek
Replied by Danuta Blachnicka-Łebek on topic Odp:Mirowscy przed rokiem1835
W swoich zbiorach znalazłam Katarzynę Warzyszyńską ur.6 listopada 1786r. w Kłobucku córkę Jana urodzonego 19 czerwca 1757r. i Marianny i wnuczkę Jakóba Warzechy i Zofii.
jeżeli to ta Katarzyna to ślub brała ok 1804 roku.ślub powinien być w Kłobucku - trzeba sprawdzić akty małżeństwa z tego okresu.Mirowskimi się nie interesowałam i nie mam żadnych danych.Pozdrawiam Danka

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 8 miesiąc temu #580 przez Joanna Tomżyńska
Replied by Joanna Tomżyńska on topic Odp:Mirowscy przed rokiem1835
Dziękuję, ale moja Katarzyna jest córką Daniela Warzyszyńskiego, jej dane i jej przodków mam, z wyjątkiem ślubu, który nie mam pojęcia gdzie mógł być.
Jeszcze raz dziekuje

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 8 miesiąc temu #597 przez Sabina Kasoń
Replied by Sabina Kasoń on topic Odp:Mirowscy przed rokiem1835
Witam,
Ja niestety nie mam wieści o Mirowskich w Kłobucku przed 1835 r, natomiast moja prababka Kamila Jeleń, z d. Woch, urodziła się w 1887 r. w Kłobucku, była córką Ludwiki Woch (z d. Mirowskiej). Może Paweł Mirowski jest jakoś z Ludwiką spokrewniony? Nie ma Pani na ten temat jakiś informacji w swoich zbiorach?
Będę wdzięczna za informacje.
Dziękuję i pozdrawiam
Sabina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 8 miesiąc temu #599 przez Tomasz Krzywanski
Replied by Tomasz Krzywanski on topic Odp:Mirowscy przed rokiem1835
w parafii Krzepice była rodzina o nazwisku Mirek .Możliwe ,że nazwisko Mirowski powstało własnie od tego nazwiska.
Pozdrawiam
Tomasz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
15 lata 7 miesiąc temu #612 przez Joanna Tomżyńska
Replied by Joanna Tomżyńska on topic Odp:Mirowscy przed rokiem1835
Pani Sabino, odpowiadam dopiero teraz, ale wakacje- sama Pania rozumie.
W moich zbiorach nie mam Ludwiki Mirowskiej, ale nie sprawdziłam wszystkich roczników. Dotarłam do następujących akt:
Winceny Mirowski ur 1835, Aniela Mirowska ur 1838, Honorata Agnieszka ur ok 1840-43, Marianna Mirowska ur 1854,. Wszyscy byli dziećmi Pawła Mirowskiego. I jeszcze jedno- w tych latach nie było innych Mirowskich w Kłobucku, prawdopodobnie więc jeśli Pani pra--babcia urodziła się w Kłobucku to najbardziej prawdopodobne jest że też była córką Pawła. Jeśli zna pani w przybliżeniu chociaż datę ,rok urodzenia to myślę ,że udałoby się to sprawdzić.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
Joanna

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie