Szukam informacji o zgonie w obozie koncentracyjnym

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #14171 przez Robert Przygoda
Szukam informacji o zgonie Józefy Kałmuk zamieszkałej w Złochowicach ,która podczas wojny była zabrana do obozu koncentracyjnego.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #14172 przez henryk gierlik
Replied by henryk gierlik on topic Szukam informacji o zgonie w obozie koncentracyjnym
gw.geneanet.org/palmeras?lang=de;pz=jean...0;p=josepha;n=kalmuk

Jozefa Kalmuk

oj Walenty
mat Marianna Kruzielewska
The following user(s) said Thank You: Robert Przygoda

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #14180 przez Robert Przygoda
Replied by Robert Przygoda on topic Szukam informacji o zgonie w obozie koncentracyjnym
Witam. Interesuje mnie kiedy i w którym obozie zginęła Józefa Kałmuk żona Antoniego Kałmuka , córka Wojciecha i Franciszki Macherzyńskich ,ur. w 1887r w Dankowicach. Gdzie mogę szukać takich informacji.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #14185 przez Katarzyna Mąkowska Drewniak
Replied by Katarzyna Mąkowska Drewniak on topic Szukam informacji o zgonie w obozie koncentracyjnym
Najlepiej wysłać zapytanie do archiwum do Bad Arolsen.
Mając niewiele danych dostałam z tego archiwum dość obszerną dokumentację dotyczącą brata mojej babci i jej siostrzeńca.
Poza tym w archiwum w Bad Arolsen pracuje bardzo miła , polskojęzyczna pani Małgorzata , która na drugi dzień po moim zgłoszeniu , zadzwoniła do mnie i pomogła mi ustalić pewne dane.
Nie podam jej nazwiska na Forum , bo może miałaby mi to za złe.
Aby wysłać zgłoszenie należy wejść na stronę: www.its-arolsen.org/de
Następnie wybrać język ( klikam angielski) , potem Ingires by family members , potem Download Form , potem Aplication Forms.
Wypełnić zgłoszenie i wysłać.
Ja dostałam bardzo szybko odpowiedź , chociaż niektórzy czekają długo. Ale pisałam też ponaglające e-maile.

Katarzyna Mąkowska
The following user(s) said Thank You: Robert Przygoda

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie