Do jakiej parafii nalezal kociol w Koniecpolu-Chrzastowiw w XVIII wieku?

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #14777 przez Kinga Cisowska Vnuk
Dzien dobry,

Poszukuje informacji na temat przynaleznosci do parafii Kościoła pw. św. Michała Archanioła w Koniecpolu-Chrząstowie. Zalezy mi na znalezieniu zapisow przed 1810 rokiem. Poszuke odnalezc zapis urodzin mojego przodka urodzonego ok 1803 roku. Czy ktos ma jakies pomysly gdzie szukac?

Dziekuje!
:)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #14778 przez Magda Normant-Grabe
metryki.genealodzy.pl/pow-100
tutaj masz na przykład Chrząstów ale od 1810 roku. I tak masz szczęście, ze nie szukasz Koniecpol ale parafia św. Trójcy - tego nigdzie nie ma ;)

Pozdrawiam Magda :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #14779 przez Kinga Cisowska Vnuk
Dziekuje Magdo!Wlasnie tam wyszukalam juz wczesniej informacje o moim pradziadku, prapradziadku i praprapradziadku.
:)

Wiem o zapisach z Chrzastowa do 1810, bo wlasnie dlatego szukam tych wczesniejszych. Mam informacje od bardzo pomocnej osoby z Towarzystwa, ktora pomogla mi w poszukiwaniu moich przodkow, (Jestem jej niezmiernie wdzieczna!)ze parafia byc moze nalezala do Borzykowa. Potrzebuje potwierdzenia i wtedy bede szukac gdzie ewentualnie mozna znalezc jakies zapiski z tamtego rejonu z okresu, ktorego poszukuje.
:)

Pozdrawiam!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #14781 przez Sławomir Worwąg

Magda Normant-Grabe napisał: metryki.genealodzy.pl/pow-100
tutaj masz na przykład Chrząstów ale od 1810 roku. I tak masz szczęście, ze nie szukasz Koniecpol ale parafia św. Trójcy - tego nigdzie nie ma ;)


Św. Trójca? Tu jest (po zalogowaniu):
metryki.genbaza.pl/genbaza,list,32206,1

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #32790 przez Tomasz Waleczko
Dzień dobry, żadne z tych linków nie prowadzą do Chrząstowa-Koniecpola. POtrzebuję znaleźć informacje o Jacentym Nowakowskim ok. 1810. CZy mogłaby pani jakoś pomóc?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 tygodni temu #32798 przez Beata Szajda
Jacenty Nowak urodził się w 1803 roku w Chrząstowie, jego żona Katarzyna Strzelczyk w 1805 w par. Koniecpol. To informacje z allegat do ich ślubu zawartego w Chrząstowie 15.08.1823r.

Pozdrawiam. Beata
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Tomasz Waleczko

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie