Topic-icon Przodek

1 rok 3 tygodni temu #27496 przez Sławomir Wojnarowski

Mariola Cz. napisał: Panie Sławku oczywiście , że będziemy w kontakcie :-)
Matka Wincentego miała na nazwisko Pawula. Akt ślubu nr 7 Łukasz Morawiec i Katarzyna Pawula 9 luty 1829 r.
familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GPW...3D2115410&cc=2115410
i akt ur. nr 61 Wincenty Morawiec 11.10.1834
familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GPW...3D2115410&cc=2115410
Syn Wojciecha Maciąg i Karoliny Morawiec : Aleksander Maciąg był moim pradziadkiem.
Pozdrawiam Mariola.

Pani Mariolu, myślę, że na tym etapie należy rozmawiać już osobiście :))) Proszę podać mi swój numer telefonu, pozdrawiam, SW

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1 rok 3 tygodni temu #27497 przez Sławomir Wojnarowski

GRZEGORZ BORECKI napisał: Witam,
czy Pana przodkowie (Maciąg, Musiał) z Niegowy mają powiązania z Maciągami i Musiałami z Niwek, Zawady w Kłomnicach (to około 40 km. odległości)

Pozdrawiam
Grzegorz

Witam również. Na dzień dzisiejszy nie mam takich danych, chociaż nie jest to wykluczone, staram się dotrzeć do możliwie najdalszych związków rodzinnych. Nazwisko Musiał zaczyna się w moim "męskim" drzewie od Stanisława urodzonego w Moczydłach ok 1809 roku. Są też imiona: Łukasz ur. 1776, Antoni (brak dalszych danych). Maciąg jest "żeńskim" drzewem z początkiem w Niegowie. Pozdrawiam, SW

1 rok 3 tygodni temu #27498 przez Marek Mietelski
Nazwisko Musiał występuje w m.Kocin w rejestrze ludności 1790r.
Stanisław Musiał 40l.
żona Krystyna 30l.
c.Marianna 19l.
s.Szymon 12l.
c.Regina 7 l.

1 rok 3 tygodni temu #27502 przez Mariola Cz.
Mój nr telefonu znajdzie pan w prywatnych wiadomościach . Mariola

Mariola Cz.

3 miesiąc 23 godzin temu #30642 przez Zbigniew Krzykawski

Hanna Hofman-Polańska napisał: niedawno robiłam takie skrócone drzewo mojej znajomej.Staromieście,Niegowa i okolice.
widzę zbiezność chyba nie przypadkową..w roku 1871 w Dąbrownie jest ślub Konstancji Kuta córki Ignacegoi Marianny z Gałązków!!! i Ignacego Krzykawskiego!!Konstancja urodzona w Dabrownie ok 1846r

Zyszek

3 miesiąc 23 godzin temu #30643 przez Zbigniew Krzykawski
Właśnie zauważyłem wpis o Ignacym Krzykawski, Pani Hanno proszę przekazać mój adres tej osobie która szukała informacji. Ignacy jest moim przodkiem
Zbigniew Krzykawski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dziękuję.

Zyszek

Czas generowania strony: 0.519 s.