szukam aktu małużeństwa

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #26237 przez Marzena Gajdziak
szukam aktu małużeństwa was created by Marzena Gajdziak
witam Serdecznie
zwracam sie o pomoc w odszukaniu aktu małużeństwa
1. Jan Każmierczak i Marianna Kocot , mieli dzieci
Bronisława , Franciszek , Regina ur. 1913r. , Antoni ur. 1912r. , Zenon , Stanisława , Jan , ( Władysława ur. 1910r. w Rzeniszów parafia Koziegłówki, ojciec Jan 30 lat , matka Marianna 20 lat , rodzice chrzestni : Franciszek Torbus i Julianna Każmierska , świadkowie Franciszek Torbus 30 lat i Wojciech Kazmierski 45lat obydwaj rolnicy koloniści w Rzeniszów zamieszkali )
Jan ur 1879r. w Rzeniszów syn Michała i Magdaleny Cesarz , rodzice chrzestni :Franciszek Rutkiewicz i Franciszka Szmotowa , świadkoie Jan Bialas 37 lat i Andrzej Musialik 36 lat - te dane o ojcu znalazłam po wyliczeniu z aktu urodzin córki Wladysławy
szukam jakiegokolwiek sladu tego nazwiska , akt urodzeń zgonu i małużeństwa jak i małużeństwa Jana i marianny kocot ,może inne imiona widnieć albo inaczej zapisane nazwisko
2. Antoni Uchnast i Jadwiga Będkowska
odnalazłam tylko córkę Anielę która zmarła w 1937r. ur w pińczyce zmarła w krusin w wieku 28 lat , podejżewam że jej rodzeństwo rodziło sie albo w pińczyce albo w okolicach tak samo jej rodzice
za każda pomoc dziękuje
pozdrawiam

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #26333 przez Magdalena Rutkowska
Replied by Magdalena Rutkowska on topic szukam aktu małużeństwa
Może trochę nie na temat! nazwisko Kokot w aktach Będzina pisane jest zawsze tak jak podałam; nie spotkałam pisowni przez c. W swoich zbiorach znalazłam
Akt ślubu Stanisława Kokota i Franciszki Musialanki; 6.04. 1817 Villa Małobądź; świadkowie Marcin Szkutnik i Mateusz Mańka
no i myślę ze świadek Andrzej Musialik to ten z mojego aktu
akt 39 Będzin 1875 ślubu Andrzeja Musialika syna Stanisława i Tekli z Dyrkow lat 28 zamieszkały w Będzinie, ur w Koziegłówkach i Anny z Sobierajskich córki zmarłego Jana i Rozalii Leśniowskiej , świadek Antoni Musialik z Będzina 32 lata
Niestety to wszystko co posiadam na ten temat. Myślę ze z czasem sprawa się wyjaśni. Pozdrawiam Magdalena

ruta55
Ostatnia7 lata 9 miesiąc temu edycja: Magdalena Rutkowska od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #26335 przez Magdalena Rutkowska
Replied by Magdalena Rutkowska on topic szukam aktu małużeństwa
Musze sprostować moją wypowiedź Znalazłam w aktach Będzina Kokot pisane jako Kocot.
Podaję przykłady
1809 r Będzin ur Andrzej z Jana Kocot i Marianny Gruszczeńskiej
1811 r.Bedzin ur Katarzyny z Jana Kocot i Marianna Sitkowa

ruta55

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie