Dec Józef

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #26901 przez Zbigniew Dec
Dec Józef was created by Zbigniew Dec
Witam. Poszukuję swojego przodka ,który mieszkał w Częstochowie-Dec Józef, jego żona miała na imię Maryanna. Miał syna Kazimierza ur. ok 1781 r. (w Częstochowie?) , który zmarł w 1838 r w Kluczkowicach na lubelszczyźnie oraz córkę Maryannę ur. ok 1778 r. (w Częstochowie?) zmarła w Zajezierzu także na lubelszczyźnie w 1831 r. Jedyna informacja o tym iż moi przodkowie pochodzili z Częstochowy pochodzi z ksiąg zmarłych z parafii Opole lubelskie do której należały te wioski.Proszę o jakieś wskazówki gdzie należałoby szukać informacji o moim prapraprapraprapra dziadku. Pozdrawiam
Ostatnia7 lata 6 miesiąc temu edycja: Zbigniew Dec od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #28052 przez Mirosław Wilczyński
Replied by Mirosław Wilczyński on topic Dec Józef
Witaj. Zawędrowałem na ten sam portal z tego samego powodu. Poszukuję Józefa Dec i jego żony Maryanny. Otóż ich córka Maryanna , ta która zmarła w Zajezierzu, była żoną mojego w linii prostej prapraprapra.....dziadka Pawła Wilczyńskiego. Wygląda więc na to, że prawdopodobnie mamy wspólne geny :-). Niestety w poszukiwaniach utknąłem zarówno na Józefie i Maryannie z Częstochowy jak i na rodzicach swojego Pawła Wilczyńskiego czyli na Józefie i Justynie Wilczyńskich ze wsi Zagrody (Opole Lubelskie).Pozdrawiam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie