Topic-icon Chłond/Chłąd/Chlond BEDZIN (Ksawera)

1 rok 1 miesiąc temu #28318 przez Patrick CHLOND
Witam
Szukam wszelkich informacji dotyczących rodziny Chłond/Chłąd/Chlond żyjącego w Łęka (Dąbrowa Górnicza) w 1890 roku.
Mój dziadek Stanisław urodził się tam w 1890 roku, nie wiem nazwę rodzicami. To nie jest wymieniony na zapisach kościelnych w Sławkowie.
Udało mi się znaleźć rodzinę w tej wsi i jesteśmy przekonani, że moja prababcia nie był żonaty.
Jestem szczególnie szuka potomków Józefa, syna Jana i Marii SMOTCZYNSKA. Jozef miał syna Marek, ale nikt nie ma z nim kontaktu.
Jestem zainteresowany Jozef, bo jego nazwisko znajduje się na świadectwie urodzenia (świadek ?) jednej z moich ciotek CHLOND Michelina, urodzony w Będzinie (Ksawery) rok przed przybyciem dziadków we Francji. Przed przyjazdem do Francji żyli w Ksawera, Myślę, że pobrali slub się w Będzinie, ale nie znam daty.
dziękuję za pomoc

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

1 rok 1 miesiąc temu #28329 przez Jolanta Pałucha-Sikora
Stanisław Chłond urodził się we wsi Łęka parafia Sławków dnia 07 grudnia 1890 roku.

Jolanta

1 rok 1 miesiąc temu #28330 przez Patrick CHLOND
Znam swoją datę urodzenia, ale to nie jest zarejestrowany w rejestrze parafialnym. Czy masz numer telefonu stacjonarnego będzie się z Wami skontaktować, to jest mi łatwiej, bo Google Translate nie jest doskonały i nie mogę pisać po polsku, po prostu mówić.

1 rok 1 miesiąc temu #28331 przez Patrick CHLOND

1 rok 1 miesiąc temu #28333 przez Jolanta Pałucha-Sikora
Podałam Ci datę urodzenia Twojego dziadka, bo chyba tego szukałeś.
Twój dziadek nie miał ojca. Jego matka była wolną kobietą.
Księgi metrykalne są w parafii Sławków.

Jolanta

2 miesiąc 4 tygodni temu #31787 przez Anna Chmielowska
Witam. Parafia Sławków miejscowość Łęki
akt małżeństwa nr 46 z 1881 roku ślub Mateusz Sieroński syn Pawła i Marianny Urgacz
i Agnieszka Chłąd córka Kaspra i Małgorzaty
Akty są w Archiwum Państwowym w Katowicach. Pozdrawiam Anna

2 miesiąc 4 tygodni temu #31789 przez Anna Chmielowska
cd. Małgorzata Zięba

2 miesiąc 4 tygodni temu #31790 przez Patrick CHLOND
Dzienki

1 tydzień 5 dni temu #32691 przez Patrick CHLOND
cześć
Wciąż w swoich badaniach zgłębiałem ścieżki dotyczące KACPER CHLAD (brata mojej prababci Lucja), w szczególności do stanu cywilnego CHMIELNIK, od którego zależy SULISZÓW, gdzie się przeprowadził. Jest wiele imion, które odpowiadają imionom jego dzieci, ale potrzebuję imienia jego żony. Jeśli ktoś przypadkowo znajdzie akt urodzenia lub małżeństwa na nazwisko KACPER, jestem zaborcą. Dziękuję za pomoc.
drive.google.com/drive/folders/0BwRJ9RWxTf6jdGtsSkJ5WTFFTjA

Czas generowania strony: 0.573 s.