parafia Lubochnia

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #28368 przez Janina Ogórkiewicz
parafia Lubochnia was created by Janina Ogórkiewicz
Bardzo proszę o wskazówkę, gdzie szukać akt z parafii Lubochnia.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #28369 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic parafia Lubochnia
o ile wiem są przynajmnie 2 Lubochnie rawska i gnieżnieńska!!!




jest też Zespół: 48/284/0 Skany: 3477
Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej w Lubochni
1827-1945
Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalski / szukaj w archiwach/
Ostatnia7 lata 3 miesiąc temu edycja: Hanna Hofman-Polańska od.
The following user(s) said Thank You: Janina Ogórkiewicz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #28372 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic parafia Lubochnia
Witam,

jakiego nazwiska Pani szuka, w parafii Lubochnia powiat Tomaszów Mazowiecki mam bardzo dużą rodzinę i wielu przodków.

Pozdrawiam
Mariusz
Ostatnia7 lata 3 miesiąc temu edycja: Mariusz Kaczmarek od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #28383 przez Janina Ogórkiewicz
Replied by Janina Ogórkiewicz on topic parafia Lubochnia
Panie Mariuszu, dziękuję za odpowiedź. Szukam aktu urodzenia i aktu małżeństwa praprababci, niestety, w każdym z aktów urodzenia jej dzieci widnieje inne nazwisko panieńskie: Józefa Knosińska, Krzesińska, Skrzeniowska i Krześniewska. W akcie zgonu Józefy jest adnotacja, że urodziła się w parafii Lubochnia. Miałam nadzieję odnaleźć jej rodziców. Ponieważ pierwsze dziecko urodziła w lutym 1860 roku domniemywam, że wyszła za mąż 1858/59, ( za Antoniego Jasińskiego ) i pewnie w parafii Lubochnia. Wiele bym dała za akt małżeństwa ale jakie kroki poczynić w tym kierunku to nie wiem. Pozdrawiam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #28386 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Re:parafia Lubochnia
1852 akt 9 Józefa Krześniewska

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #28387 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Re:RE: Re:parafia Lubochnia
1852 9 Antoni Jasiński s. Józef, Tekla Kurczewska + Józefa Krześniewska Józef, Zofia Kwaskiewicz Lubochnia [ Miejscowość: Małecz] [Miejsce przechowywania ksiąg: Archiwum Diecezjalne w Łowiczu 99-400 Łowicz, ul. Stary Rynek 19 A] [Indeks dodał: Marek_Delert]

to ślub

w 1857 roku rodzi się syn
1857 157 Jan Jasiński s. Antoni Józefa Krześniewska Lubochnia Małecz

siostry józefy Krześniewskiej brały w Lubochni śluby

1833 19 Antoni Waliskiewicz s. Sebastian, Małgorzata Grobalska + Marianna Krześniewska c. Józef, Zofia Kwaśkiewicz Lubochnia [ Miejscowość: Małecz] [Miejsce przechowywania ksiąg: Archiwum Diecezjalne w Łowiczu 99-400 Łowicz, ul. Stary Rynek 19 A] [Indeks dodał: Marek_Delert]

1837 28 Julian Szymański s. Adam, Marianna Markowska + Anastazja Krzesniewska c. Józef, Zofia Kwaśkiewicz Lubochnia [ Miejscowość: Małecz] [Miejsce przechowywania ksiąg: Archiwum Diecezjalne w Łowiczu 99-400 Łowicz, ul. Stary Rynek 19 A] [Indeks dodał: Marek_Delert]

1847 3 Walenty Ziemicki s. Paweł, Cecylia Niewiarowska + Łucja Krześniewska c. Józef, Zofia Kwaskiewicz Lubochnia [ Miejscowość: Małecz] [Miejsce przechowywania ksiąg: Archiwum Diecezjalne w Łowiczu 99-400 Łowicz, ul. Stary Rynek 19 A] [Indeks dodał: Marek_Delert]

1852 7 Teodor Karczewski s. Marcin, Marianna Jarzeńska + Anastazja Szymańska [Inne nazwiska: Krześniowska ] c. Józef, Zofia Kwaskiewicz Lubochnia [Uwagi: ona wdowa domo Krześniowska Miejscowość: Małecz] [Miejsce przechowywania ksiąg: Archiwum Diecezjalne w Łowiczu 99-400 Łowicz, ul. Stary Rynek 19 A] [Indeks dodał: Marek_Delert]


zgon brata Józefy
1883 99 Roch Krześniewski s. Józef Zofia Kwaśkiewicz Lubochnia Małecz


Aktu ślubu Pani dziadków z 1852 roku nie mogę znaleźć, może Pani napisać do AD ŁOWICZ, i zamówić akt - koszt 20zł.

to tyle co znalazłem.

Owocnych poszukiwań.
Ostatnia7 lata 2 miesiąc temu edycja: Mariusz Kaczmarek od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie