Topic-icon Prośba o podanie najważniejszych danych

2 tygodni 6 dni temu #31763 przez Olga Zasępa-Bietti
Dzień dobry, uprzejmie proszę o podanie najważniejszych danych z aktu zgonu dziecka, ewentualnie dodatkowych informacji jak np. zawód.
metryki.genealodzy.pl/metryka.php?ar=2&z...#zoom=1.5&x=89&y=153

akt 88

oraz z aktu zgonu Józefy:
metryki.genealodzy.pl/metryka.php?ar=2&z...om=1.5&x=1551&y=1353

akt 103

oraz cokolwiek na temat aktu 84

metryki.genealodzy.pl/metryka.php?ar=8&z...g#zoom=1&x=91&y=1502

Wiem, że to dużo i bardzo przepraszam.
Oczywiście jakiekolwiek informacje, choćby częściowe będą szalenie przydatne.
Z góry dziękuję,
Ola

Ola Zasępa

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

2 tygodni 6 dni temu #31766 przez Stanisław Jegier
Te akty nie dotyczą ziemi częstochowskiej.

Stanisław

2 tygodni 5 dni temu #31770 przez Olga Zasępa-Bietti
Ma Pan rację, ale dotyczą osób, których rodzice urodzili się w Kruszynie i Kijowie, więc jeśli ktoś mi może pomóc - będę wdzięczna.

Ola Zasępa

2 tygodni 5 dni temu #31772 przez Krzysztof Łągiewka
88. Parafia Worów dnia 22.07/3.08.1873 r. W dniu 21.07/2.08 tego roku o 6 po południu zmarła w Głuchowie tamże urodzona i zamieszkała Teofila Zasępa lat 5, córka Idziego Zasępy i Julianny małżeństwa Zasępa. Nazwiska panieńskiego matki nie podano. Idzi Zasępa lat 50 robotnik z Głuchowa. Jako świadek Stanisław Dąbrowski lat 30 również robotnik z Głuchowa.

103. Parafia Worów dnia 25.07/6.08.1873 r. W tym samym dniu o 12 w południe zmarła w Głuchowie tamże urodzona i zamieszkała Józefa Zasępa lat 3, córka Idziego i Julianny małżeństwa Zasępa. Nazwiska panieńskiego matki nie podano. Idzi Zasępa lat 50 robotnik z Głuchowa. Jako świadek Antoni Włochoń lat 50 również robotnik z Głuchowa.

84. Parafia Grójec 7/19.09.1882 r. Dziś o 5 rano zmarła w Grójcu Antonina Zasępa z domu Kaszorowska? lat 36 pozostawiwszy po sobie owdowiałego męża Marcina Zasępę. Świadkowie Ludwik Fiorkiewicz? i Franciszek Goszowski? obaj z Grójca lat 50, podano ich zawody, ale trudno mi stwierdzić jakie.

2 tygodni 4 dni temu #31777 przez Olga Zasępa-Bietti
Panie Krzysztofie,
jestem Panu niezwykle wdzięczna za pomoc :)
Poświęcił Pan swój czas, bym mogła zrozumieć troszkę więcej co do przeszłości rodziny. Bardzo dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie,
Ola

Ola Zasępa

Czas generowania strony: 0.318 s.