AKT SLUBU JUNG KAROL 1875

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22496 przez Grzegorz Jung Garbas
AKT SLUBU JUNG KAROL 1875 was created by Grzegorz Jung Garbas
Po raz pierwszy samodzielnie coś znalazłem :) , bo do tej pory wszystkie dokumenty uzyskałem dzięki pomocy życzliwych przyjaciół z portalu.
Gorąco proszę o tłumaczenie aktu ślubu mojego prapradziadka Karola Jung z Teofila z Młynarczyków 1875

metryki.genealodzy.pl/metryka.php?ar=3&z...2.jpg#zoom=3&x=0&y=0
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22518 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic AKT SLUBU JUNG KAROL 1875
19. Przedmość
Działo się we wsi Ożarów 02/14.11.1875r.o godz.15.
Oświadczamy że w obecności świadków Konstantego Łazika l.48, i Walentego Mikołajczyka l.32, oboje rolników ze wsi Przedmość, zawarto w dniu dzisiejszym religijny związek małżeński między Karolem Jung, kawalerem, l.20, synem zmarłego Antoniego?? i żyjącej wdowy po nim Zuzanny urodzonej Bukał robotnicy dniówkowej ze wsi Przedmość, urodzonym w Zdzienowice?? w Prusach, we wsi Kuźnica zamieszkałym, a Teofilą Młynarczyk, l.17, panną, córką Jana i Józefy Urodzonej Bryja małżonków Młynarczyków ze wsi Przedmość, urodzoną we wsi Przedmość i tamże przy rodzicach zamieszkałą.
Małżeństwo to poprzedziły trzy ogłoszenia opublikowane w tutejszym parafialnym kościele w dniach 12/27, 19/31.10, i 26.10/07.11. roku bieżącego. Pozwolenie rodziców panny młodej i matki pana młodego udzielone słownie. Umowy przedślubnej nie zawierano. Akt ten po przeczytaniu, przez nas tylko podpisany, przybyli pisać nie umieją.

Jaromir
The following user(s) said Thank You: Grzegorz Jung Garbas

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #22522 przez Grzegorz Jung Garbas
Replied by Grzegorz Jung Garbas on topic AKT SLUBU JUNG KAROL 1875
serdecznie dziekuję za pomoc, jak zawsze jest Pan niezawodny
pozdrawiam
Grzegorz
The following user(s) said Thank You: Jarosław Żukow

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie