TŁUMACZENIE Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #28360 przez Anna Bielska
TŁUMACZENIE Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO was created by Anna Bielska
Gorąco proszę o przetłumaczenie aktu urodzenia mojej babki Anieli Skalskiej. Znam rosyjski, ale ksiądz tak nabazgrał, ze nie jestem w stanie przeczytać . Dziękuje i pozdrawiam

Załącznik urbabciaAniela_2017-01-17.pdf nie został znaleziony

Załącznik urbabciaAniela_2017-01-17.pdf nie został znaleziony


anabiel
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #28657 przez Elżbieta Kowalska
Replied by Elżbieta Kowalska on topic TŁUMACZENIE Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Nr 132. Wólka Działo się we wsi Skarżyce, dnia 8/20.05.1894 r., o godzinie 11:00 rano. Stawił się Julian Skalski, lat 25, organista, zamieszkały we wsi Skarżyce w obecności świadków Jana Wódki, lat 30, a także Józefa Czarneckiego, lat 30 obu zamieszkałych we wsi Skarżyce,
i okazali nam dziecię płci żeńskiej, oświadczając, że urodziło się we wsi Skarżyce pod numerem domu 12 , wczoraj, o godzinie 9:00 wieczorem, z żony jego Katarzyny urodzonej Szczygielska, lat 18. Dziecięciu temu na chrzcie świętym w dniu dzisiejszym odbytym przez ks. Antoniego Skalskiego, dano imię Aniela, a rodzicami jego chrzestnymi byli Jan Wódka i Józefa Czarnecka oraz Józef Czarnecki i Katarzyna Granat(?). Akt oświadczającemu, ojcu i świadkom przeczytany, został podpisany.

Charakter pisma rzeczywiście wyjątkowy i łatwo nie było :) i tez nie jestem wszystkiego pewna. Teraz proszę zweryfikować odsłonięte wiadomości, szczególnie nazwiska.
Ostatnia7 lata 1 miesiąc temu edycja: Elżbieta Kowalska od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #28676 przez Anna Bielska
Replied by Anna Bielska on topic TŁUMACZENIE Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Pani Katarzyno! Dziękuję serdecznie, choć nie przeczę traciłam nadzieje na pomoc w tłumaczeniu. Zaparłam się mam 3 dni wolnego, ze sama dam radę! a tu proszę taka niespodzianka. Jeszcze raz dziękuję.Jest Pani naprawdę dobrym i życzliwym ludziom człowiekiem. A Katarzyna to naprawdę dobre imię, wiem co mówię bo plącze się po mojej rodzinie co rusz i zawsze pozytywnie. Pozdrawiam serdecznie. Anna Bielska

anabiel
The following user(s) said Thank You: Elżbieta Kowalska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #28689 przez Elżbieta Kowalska
Replied by Elżbieta Kowalska on topic TŁUMACZENIE Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Dziękuję Pani Aniu za miłe słowa :) ... i co? Cuda się zdarzają :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie