Wyszukiwarka TGZC

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #40881 przez GRZEGORZ BORECKI
Wyszukiwarka TGZC was created by GRZEGORZ BORECKI
Dzień dobry. 
Pytanie skierowane do admina dotyczące wyszukiwarki na tej stronie.
Wpisując "Ludwik Surygała" i wybierając urodzenia pojawia się ośmioro jego dzieci 
Wpisując każde z tych dzieci w wyszukiwarkę i wybierając zgony, każde z tych dzieci pojawia się w zgonach z takim samym numerem aktu jak przy urodzeniu ... 
Nie jest to pierwszy przypadek w wyszukiwarce stąd na moją logikę coś tu nie gra do końca. Czy to jakiś błąd?

Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam.
Grzegorz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #40883 przez Teresa Łukasik
Replied by Teresa Łukasik on topic Wyszukiwarka TGZC
Podbijam temat, który już kiedyś sygnalizowałam. Za każdym razem pokazuje kogo innego, jednym razem 5 osób o danym nazwisku a innym razem 30 osób. Niepotrzebnie też jest zajęty serwer podwójnymi wpisami do wyszukiwarki z dodanymi numerami akt i bez.
Pozdrawiam
Teresa 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #40884 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Wyszukiwarka TGZC
Z ciekawości sprawdziłem w liście parafii, par. Danków. Z losowo wybranych pięciu lat, zauważyłem, że na liście urodzeń i zgonów, występują te same osoby, z tymi sami numerami aktów. Przypuszczam, że takich roczników może być więcej.
   Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu - 3 lata 5 miesiąc temu #40886 przez Roman Kempa
Replied by Roman Kempa on topic Wyszukiwarka TGZC
Błąd w indeksacji Dankowa Zgony 1871-1899 jest mojego autorstwa.
Już biorę się za "zabawę" opracowania pliku, prześlę do administratora i powiadomię go, On będzie musiał podmienić w wyszukiwarce.
Roman Kempa

Przy okazji kilka wskazówek dla wszystkich indeksujących.
Przed podjęciem pracy warto skorzystać ze wskazówek przekazanych pod adresem:  www.genealodzy.czestochowa.pl/indeksy-metrykalne
na dole strony. Przestrzeganie tych prawideł jest bardzo ważne da późniejszej "obróbki" przed umieszczeniem w bazie danych. Wielu indeksujących robi to doskonale, niektórzy przygotowują pliki w sposób odbiegający od zasad, w ten sposób zwielokrotniając ilość późniejszej pracy.
Gdyby ktoś z Państwa indeksujących miał pytania dotyczące tego tematu chętnie odpowiem (jeśli będę wiedział), również na priw.
Roman
Ostatnia3 lata 5 miesiąc temu edycja: Roman Kempa od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #40894 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic Wyszukiwarka TGZC
Dziękuję za czujność, poprawione

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie