Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11350 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
JADWIGA ANNA Kuśnierczyk? Zatem córka Leona i Anny z Madrów.

Leon ur. 9 kwietnia 1882. Leon zmarł młodo. Anna wyszła drugi raz za mąż. Nie wiem, czym się zajmował.
Pochowany jest z rodzicami.

Wg Janiny Domagalskiej był najprzystojniejszym z synów Franciszka.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11351 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
Prof. Wacław Kuśnierczyk podarował mi jego zdjęcie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11353 przez Barbara Podgórska
Replied by Barbara Podgórska on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
Bardzo dziękuję za te informację. Chętnie zobaczyłabym to zdjęcie. Tak Anna wyszła drugi raz za mąż za Leona Bieleckiego, krawca, syna Antoniego i Anny z Suków.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11354 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
Zeskanuję i wyśle e-m. Proszę o adres poczty.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11355 przez Andrzej Kuśnierczyk
Replied by Andrzej Kuśnierczyk on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
To brat Pani mamy był jednym z najlepszych bramkarzy Częstochowy - grał w "Brygadzie" ?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #11357 przez Barbara Podgórska
Replied by Barbara Podgórska on topic Akta notarialne jako źródło badań genealogicznych
Niestety nie wiedziałam o tym...Mama miała trzech braci: Jerzego, Zbigniewa i Mieczysława. Czy chodzi o Jerzego? Wiem, że zmarł w wyniku zapalenia płuc, którego dostał po jakimś ważnym dla drużyny meczu, na który wyciągnęli go koledzy dosłownie z łóżka, bo był przeziębiony. Był uzdolniony plastycznie, malował akwarele. Zmarł młodo, przed wojną. Mój adres poczty elektronicznej: bpodgorska@chello.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie