Spisy Ludności 1790-1791 AN Kraków

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #21915 przez Jacek Tomczyk
Replied by Jacek Tomczyk on topic Spisy Ludności 1790-1791 AN Kraków
Planujemy zamieścić takie spisy w połowie przyszłego roku. Prowadzimy rozmowy z Politechniką o udostępnieniu miejsca na jej serwerze. Chcemy tam umieścić zasoby z Archiwum Państwowego. Czekamy na zakończenie remontu w Instytucie Informatyki P. Cz.
Ostatnia8 lata 4 miesiąc temu edycja: Jacek Tomczyk od.
The following user(s) said Thank You: Maria Nowicka-Ruman, Przemysław Lizurej, Krzysztof Lasoń, Elżbieta Kowalska, Caroline Brymora, Wiesław Macoch

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Kazimierz Góra
  • Gość
  • Gość
5 lata 10 miesiąc temu #33839 przez Kazimierz Góra
Replied by Kazimierz Góra on topic Spisy Ludności 1790-1791 AN Kraków
Witam. Mam pytanie na temat parafii Płoki.W Spisie Ludności 1790-1791 zachowały się dokumenty dotyczące ludności żydowskiej,natomiast brak ludności chrześcijańskiej.W 1793 roku spłonął kościół i plebania w Płokach a wraz z nimi księgi parafialne.Mój przodek wstępując w stan małżeński przedstawił dokument: urodzony 20,04,1790 roku według metryki wyjętej z ksiąg kościoła Płockiego.Więc gdzieś te dokumenty były,no i ten spis ludności żydowskiej.Może ktoś się orientuje gdzie tego można szukać.Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34661 przez Martyna Stachowiak
Replied by Martyna Stachowiak on topic Spisy Ludności 1790-1791 AN Kraków
Szanowni Państwo,

Czy ktoś z Państwa orientuje się, dlaczego parafia Moskorzew nie jest ujęta w Spisach ludności województwa krakowskiego? Czy Moskorzew nie należał wówczas do województwa krakowskiego? A może księgi nie dotrwały naszych czasów? 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34681 przez GRZEGORZ BORECKI
Replied by GRZEGORZ BORECKI on topic Spisy Ludności 1790-1791 AN Kraków
Witam,
nie ma spisu z wszystkich parafii ... interesującego mnie Miedźna też nie ma.
Pozdrawiam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie