Pajęczyna Mykanowska

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35539 przez Krystyna Jałowiecka Szafert
Replied by Krystyna Jałowiecka Szafert on topic Pajęczyna Mykanowska
Niestety nie mam takich osób w moim programie.
W wyszukiwarce znalazłam Szulców.
Pojawia się Karol oraz Rozalia Szkutnik - ich córka Marianna - tyle , że parafia Będzin.
Może to jest właściwy trop.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Małgorzata Flis /Cieśla/
  • Z dala
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35561 przez Małgorzata Flis /Cieśla/
Replied by Małgorzata Flis /Cieśla/ on topic Pajęczyna Mykanowska
Witam
Nazwisko Szulc występuje w Czarnym Lesie  proszę wpisać w naszej wyszukiwarce nazwisko 
a wybrać parafie Biała , kiedyś Czarny las należał do Białej, nazwisko Szulc jest na pewno i w Mykanowie też powinno być 
sama pamiętam osoby o tym nazwisku

pozdrawiam
Małgosia

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35981 przez Damian Organka
Replied by Damian Organka on topic Pajęczyna Mykanowska
Witam serdecznie , Szukam wszelkich informacji o Rodzinie Organka . Jestem prawnukiem Wojciecha Organka zamieszkiwał Kokawie ożenił się w 1909 roku z Ewą Wylęgałą w Parafii w Mykanowie nie znam daty urodzin pradziadka niestety , Prababcia urodzona ok 1884. . Będę ogromnie wdzięczny za wszelkie informacje . Damian Organka wielkopolska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35983 przez Krystyna Jałowiecka Szafert
Replied by Krystyna Jałowiecka Szafert on topic Pajęczyna Mykanowska
Witaj Damianie
Wojciech Organka ur.17.04.1881 Kokawa par.Borowno akt 61 syn Walentego i Franciszki Siwy
Ewa Wypych ur.24.11.1885 Kokawa par.Borowno akt 204 córka Wojciecha i Katarzyny Koch
ślub tej pary - 25.01.1909 par.Mykanów akt 4
mam ich 7 dzieci: Leonard , Władysław , Marianna , Cecylia , Stanisława , Józef , Feliks
jeżeli potwierdzisz te dane to jesteśmy spokrewnieni przez Wypychów 
Krystyna Szafert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35986 przez Damian Organka
Replied by Damian Organka on topic Pajęczyna Mykanowska
Witam Serdecznie.
Jestem wnukiem Feliksa Organka  ur 27 10 1921 roku w Kokawie , dziadek zmarł  28 04 1993 roku w Koziegłowach                              ( wielkopolska )  pochowany jest na cmentarzu   w Kicinie .( wielkopolska )
Poznałem jedynie  brata dziadka Józefa Organka ur 20.02 1920 roku w Kokawie. który ożenił się  z Bronisławą Mrozik  ur 04   04 1920  .Wuja zmarł 12 07 1994 w Brzeźniaku a pochowany jest w Węgorzynie
Pani informacje bardzo  dużo  dla nas  znaczą . Nie mamy informacji o Rodzinie z lini Dziadka Organka  i Jego Rodziców                                       Nie  miałem pojęcia o licznym   rodzeństwie Feliksa i Józefa.
oprócz Władysława mam  jedynie datę urodzenia  1915 rok  znalazłem informację że zginął  między 16-20 września 1939 roku pod Bzurą    służył w 58 Pułku Piechoty Armii Wielkopolskiej . pochowany jest na cmentarzu wojskowym w Rybnie woj mazowieckie .( nie mam daty urodzenia......)
Marianna z domu Organka wiedza nasza jest też znikoma wiemy że wyszła za mąż we Francji za Jana Pytko ( pochodzącego z Rzeszowa ) mieli syna też Jana  i na tym kończą się nasze informacje .
Domyślam się że Leonard Cecylia Stanisława to dzieci które po narodzeniu zmarły ...?  Nie mamy dat ich urodzenia ani śmierci ...Czy w tym temacie mogła by Pani mi pomóc ?
Naturalnie każde nowe  informacje o  prababci Ewie  z domu Wypych są dla nas bezcenne  ,
Buduję  drzewo genologiczne i marzę o spisaniu Kroniki Rodzinnej. .
Serdecznie pozdrawiam -podziwiam Pani zaangażowanie  i liczę na naszą  owocną korespondencję .                                         Damian Organka  wnuk Feliksa  syn Zenona

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #36012 przez Krystyna Jałowiecka Szafert
Replied by Krystyna Jałowiecka Szafert on topic Pajęczyna Mykanowska
Witam serdecznie
z twoim ojcem Zenonem mamy wspólne korzenie 
mój 3 razy pradziadek  Kazimierz Wypych miał brata Stanisława Wypycha , który był 3 razy pradziadkiem twojego taty
ojciec Kazimierza i Stanisława to Tomasz
ze względu poufność danych przesyłam  e-mala 
szafert@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie