Pajęczyna Mykanowska

Więcej
3 lata 2 tygodni temu - 3 lata 2 tygodni temu #42015 przez Krystyna Jałowiecka Szafert
Replied by Krystyna Jałowiecka Szafert on topic Pajęczyna Mykanowska
Bort - a jakieś imiona?
może jakiś wiek?
Ostatnia3 lata 2 tygodni temu edycja: Krystyna Jałowiecka Szafert od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 tygodni temu #42016 przez Wojciech Benisz
Replied by Wojciech Benisz on topic Pajęczyna Mykanowska
Wiek XIX
Mikołaj Bort, 1. Zona Franciszka, 2. Zona Agnieszka.
Jego synowie Józef i Jakub
Córka Urszula
Dzieci Józefa i Franciszki Świętek: Piotr, Władysław, Jan, Wojciech, Józefa, Michalina.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 dni temu #42112 przez Olga Pilchowiec
Replied by Olga Pilchowiec on topic Pajęczyna Mykanowska
Witam.
Pani Krystyno, chciała bym dla "potomnych" czyli moich wnuków stworzyć mimo mojej miernej wiedzy z genealogi, coś w rodzaju księgi rodzinnej. Zabrałam się za to późno ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Moi rodzice, dziadkowie i najbliższe osoby z ich pokolenia już nie żyją i niestety wiedzy o przodkach mi już nie udostępnią, Trafiłam na temat o Pani Pajęczynie Mykanowskiej i na nazwisko moich dziadków Pożarlik. Wiem, że (dziadek) ojciec mojej mamy Władysław Pożarlik ur.1900 r. pochodził z Lubojny, najprawdopodobniej jego rodzicami byli Józef i Katarzyna z domu Nowak i na tym się niestety moja wiedza o przodkach kończy.Jeżeli w Pani Pajęczynie znalazła się większa wiedza na temat rodziny Pożarlik bardzo proszę o informację i z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Olga Pilchowiec

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 1 dzień temu #42117 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Pajęczyna Mykanowska
Witam.
Na początek proponuję przejrzeć wyszukiwarkę nazwisk.
1. Akt nr. 262 / 1899 - par. Borowno - Lubojna - ur. Władysław Pożarlik -. s. Józefa Pożarlika i Katarzyny Nowak
2. Akt nr. 35 / 1882 - par. Borowno - Lubojna - Ślub Józefa Pożarlika s. Andrzeja Pożarlika i Domicelli Bińczyk z Katarzyną Nowak c. Franciszka Nowak i Katarzyny Jończyk
3. Akt nr. 44 / 1858 - par. Borowno - Lubojna - ur. Józef Pożarlik - s. Andrzeja Pożarlika i Domicelli Bińczyk
4. Akt nr. 140 / 1864 - par. Borowno - Lubojna - ur. Katarzyna Nowak - c. Franciszka Nowaka i Katarzyny Jończyk / Bińczyk /

Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #42154 przez Olga Pilchowiec
Replied by Olga Pilchowiec on topic Pajęczyna Mykanowska
Witam.
Panie Krzysztofie serdecznie dziękuję za podesłane, bardzo przydatne wiadomości. Oczywiście sprawdzę te nr aktów ale znając moje zdolnosci odczytywania wpisów w języku rosyjskim to pewnie nic z nich nie zrozumiem. A przesłane przez Pana informacje są miodem na moje serce bo już mam więcej wiadomości na temat moich przodków. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Olga Pilchowiec

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #42618 przez Piotr Sołtysiak
Replied by Piotr Sołtysiak on topic Pajęczyna Mykanowska
Dzień dobry.
Szukam moich przodków - rodzina Sołtysiak i Postawa.
Stanisław --> Łukasz --> Andrzej Sołtysiak ur 1887
Franciszek --> Jan Postawa i Franciszek Góra --> Józefa Góra

Drzewo mam we fragmentach, nie mogę go scalić.
Proszę o wsparcie
Bardzo dziękuję
Piotr Sołtysiak
soltysiak@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie