Honorowa plakietka Towarzystwa Genealogicznego Ziemi Częstochowskiej

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #30079 przez Bartosz i Joanna Nagły
Replied by Bartosz i Joanna Nagły on topic Honorowa plakietka Towarzystwa Genealogicznego Ziemi Częstochowskiej
Dziękujemy za wyróżnienie Honorową Plakietką i za gratulacje otrzymane od forumowiczów.
Mamy nadzieję , że nasza "praca" przyniosła choć kilku osobom z grona odwiedzających stronę Towarzystwa pomocne informacje w poszukiwaniu swoich przodków.

Pozdrawiamy wszystkich i jeszcze raz dziękujemy:

Joanna i Bartek.
The following user(s) said Thank You: Szymon Gruca, Włodzimierz Stefani, Michał Mugaj, Teresa Łukasik, Elżbieta Kowalska, Rafał Molencki, Mariusz Kaczmarek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #30085 przez Elżbieta Kowalska
Dołączam do gratulacji! Przodkowie Poszukujących zapewne radzi, że dzięki Państwa wysiłkowi zostaną odnalezieni :)
Ostatnia6 lata 10 miesiąc temu edycja: Elżbieta Kowalska od.
The following user(s) said Thank You: Bartosz i Joanna Nagły

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #30091 przez Jerzy Bartnicki
Gratulacje.
The following user(s) said Thank You: Bartosz i Joanna Nagły

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #30092 przez Barbara Bożek-Pattern
Gratulacje
The following user(s) said Thank You: Bartosz i Joanna Nagły

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #33827 przez Jacek Tomczyk
Laureatem tegorocznej edycji został Pan Krzysztof Łągiewka. Dziękujemy za jego wkład w odkrywanie historii okolicznego Ziemiaństwa.
Ostatnia5 lata 10 miesiąc temu edycja: Jacek Tomczyk od.
The following user(s) said Thank You: Szymon Gruca, Hanna Hofman-Polańska, Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Marek C. Rokosa, Teresa Łukasik, Krzysztof Kucharski, Teresa Cybulska, Sylwia Dudek (Belkot), Stanisław Jegier and 6 other people also said thanks.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33877 przez Krzysztof Łągiewka
Dziękuję bardzo za przyznane mi wyróżnienie ! Tym bardziej, że się go nie spodziewałem, uważając, że moja działalność nie jest na tyle istotna. Na pewno więc oprócz wyrazu uznania stanowi to dla mnie motywację do dalszej aktywności w naszym Towarzystwie, by rzetelnie przybliżać wszystkim genealogię i historię okolicznej szlachty i ziemiaństwa.
Z wyrazami szacunku
Krzysztof Łągiewka
The following user(s) said Thank You: Jacek Tomczyk, Krzysztof Kucharski, Maria Mroczek, Małgorzata Flis /Cieśla/, Mariusz Kaczmarek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie