Księgi metrykalne AD Opole

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #38888 przez Sławomir Worwąg
Księgi metrykalne AD Opole was created by Sławomir Worwąg
Archiwum Diecezjalne w Opolu udostępniło większość swoich zeskanowanych mikrofilmów:
archiwum.diecezja.opole.pl/mikrofilmy2/
Są tam również mikrofilmy oznaczone na familysearch ikonką szpulki, czyli ogólnie niedostępne.
The following user(s) said Thank You: Szymon Gruca, Hanna Hofman-Polańska, Danuta Blachnicka-Łebek, Jerzy Bartnicki, Michał Mugaj, Krzysztof Kucharski, Arkadiusz Kalloch, Dirk Helmstädt, Wiesław Macoch, Rafał Molencki and 2 other people also said thanks.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #38937 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Księgi metrykalne AD Opole
Bardzo dziękuję za zamieszczenie  tej informacji. Dla mnie okazała się niezmiernie przydatna. Odnalazłam akty (nie miałam całkowitej pewności gdzie szukać) w domowym zaciszu bez potrzeby wyjazdu do Opola Teraz mam konkret.. Jeszcze raz dziękuję.

B. Szwarcer

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 6 dni temu #39355 przez Andrzej Szewczyk
Replied by Andrzej Szewczyk on topic Księgi metrykalne AD Opole
Link od jakiegoś czasu jest nieaktywny. Pozwoliłem sobie wysłać maila z zapytaniem czy dane te będą znowu dostępne ale od ponad tygodnia nie mam odpowiedzi. Czy ktoś wie może kiedy i gdzie dane te znowu będą dostępne?

Andrzej Szewczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #44309 przez Alicja Baranowska
Replied by Alicja Baranowska on topic Księgi metrykalne AD Opole
Link do dziś jest nieaktywny.
 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #44311 przez Kacper Bukała
Replied by Kacper Bukała on topic Księgi metrykalne AD Opole
Z tego, co się orientuję, to wszystkie udostępnione mikrofilmy, które dostępne były pod tym linkiem zostały wycofane z publicznego dostępu, a powodem tego było naruszanie zasad RODO.
The following user(s) said Thank You: Alicja Baranowska, Dirk Helmstädt

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #44312 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Księgi metrykalne AD Opole
Ja też pisałam do archiwum w Opolu o przyczynę wycofania strony i odpowiedź, którą otrzymałam potwierdza to co Pan napisał
1 grudnia 2020 roku tak do mnie napisano
"Nastąpi to niezwłocznie, skoro  tylko skomplikowana mozaika materiału genealogicznego (występowanie na setkach kilkudziesięcioletnich  mikrofilmów, z których wykonano skany, tuż obok siebie źródeł najstarszych i najnowszych) zostanie przesiana  surowym sitem RODO."
To niestety może potrwać. Ale napiszę  raz jeszcze.

B. Szwarcer
The following user(s) said Thank You: Alicja Baranowska, Kacper Bukała, Dirk Helmstädt

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie