Gajewscy i Jabłońscy - fotograifie rodzinne

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #43538 przez Ewa Daw
Dzień dobry,
poszukuję informacji (akty urodzeń, zgonów, ślubu lub same daty urodzeń, zgonów, rodzice/rodzeństwo) o dwóch rodzinach z woj. łódzkiego powiat radomszczański. 

- Ignacy Malczyk oraz jego żony Rozalii Malczyk (z domu Michalska)
mam informacje o ich dzieciach (akty ślubu), ale chciałabym poszerzyć drzewo o kolejne pokolenie czyli ich rodziców/rodzeństwo a niestety po przeszukaniu wszystkich znanych mi stron nie znalazłam żadnych infromacji o tych osobach. Z dokumentów ich dzieci wynika, że należeli do parafii w Wielgomłynach.
Z przekazów rodzinnych dostałam informację, że podobno byli dość zamożną rodziną i posiadali nawet jakiś dworek, ale nigdzie nie znalazłam takich informacji.

- Jacek (Jacenty/Yacenty) Gosławski oraz jego żona Wiktoria (Wiktorjia) Gosławska z domu Stropińska (Tropińska)
z dokumentów dzieci wynika, że należeli do parafii Chełmo / Bąkowa Góra.

Będę wdzięczna za wszystkie informacje, które pozwolą mi na dalsze tworzenie drzewa rodowego tych rodzin.

Pozdrawiam
Ewa
 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu - 2 lata 1 miesiąc temu #43539 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Szukam informacji rodzina Malczyk i Gosławski
Zawsze na początku należy przeszukać Genetekę, potem dokładnie czytać akty. W aktach ślubów jest najwięcej informacji. A potem znowu szukać. W Genetece nazwiska przez Panią wymienione występują w łódzkim licznie, będzie więc sporo pracy. Pani najlepiej wie co chce znaleźć.

Łódź ma swoje koło i są tam osoby lepiej znające teren. Proszę tam również napisać.

B. Szwarcer
Ostatnia2 lata 1 miesiąc temu edycja: Barbara Szwarcer od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie