Aktualnie indeksowane parafie.

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #37257 przez Stanisław Jegier
Replied by Stanisław Jegier on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam.

Dzisiaj wysłałem zindeksowane metryki urodzeń z parafii św. Zygmunta, w Częstochowie, z 1901 r. /ponad 2300 pozycji/.

Teraz będę indeksował metryki urodzeń z tej parafii z 1902 r.

Pozdrawiam
Stanisław Jegier
The following user(s) said Thank You: Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Krzysztof Kucharski, Jan Karkutkiewicz, Michał Urbaniak, Izabela Biś, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Angelika M

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #37272 przez Bartosz i Joanna Nagły
Replied by Bartosz i Joanna Nagły on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Właśnie przesłaliśmy indeksy zgonów z parafii Będzin (lata 1891-1893) oraz z parafii Słupia pod Kępnem (lata 1737-1889). Teraz zabieramy się do kolejnych lat zgonów z Będzina oraz urodziny z Chruszczobrodu (lata 1611-1764).
The following user(s) said Thank You: Michał Mugaj, Krzysztof Kucharski, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Angelika M

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37623 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam
Wysłałem metryki urodzeń z par .Mykanów  z roku 1811 i 1813 oraz z Nowej Brzeźnicy z 1808 roku
Pozdrawiam
The following user(s) said Thank You: Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Stanisław Jegier, Izabela Biś, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Angelika M

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37697 przez Izabela Biś
Replied by Izabela Biś on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam !

Wysłałam indeksy małżeństw parafii Kłobuck za lata 1848-1857.
Będę kontynuowała indeksację kolejnych roczników z tej parafii zgodnie z wcześniejszym zobowiązaniem :
- urodzenia od 1878 w górę,
- małżeństwa od 1858 w górę,
- zgony od 1828 w górę

Pozdrawiam
Iza
The following user(s) said Thank You: Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Krzysztof Kucharski, Jan Karkutkiewicz, Stanisław Jegier, Michał Urbaniak, Barbara Bożek-Pattern, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37703 przez Stanisław Jegier
Replied by Stanisław Jegier on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam.

Dzisiaj wysłałem zindeksowane metryki urodzeń z parafii św. Zygmunta, w Częstochowie, z 1902 r. /2520 pozycji/.

Teraz będę indeksował metryki urodzeń z tej parafii, z 1903 r.

Pozdrawiam
Stanisław Jegier
The following user(s) said Thank You: Maria Nowicka-Ruman, Michał Mugaj, Krzysztof Kucharski, Jan Karkutkiewicz, Michał Urbaniak, Izabela Biś, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Agnieszka Bad, Kathryn Thomas

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37717 przez Krzysztof Kucharski
Replied by Krzysztof Kucharski on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witam.
Wysłałem zindeksowane metryki urodzeń z par.Mykanów / filia Cykarzew / z lat 1726 - 1729.
Pozdrawiam
The following user(s) said Thank You: Michał Mugaj, Izabela Biś, Rafał Molencki, Elzbieta Rasinska - Latella, Kathryn Thomas

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie