Opowieści rodzinne

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #12200 przez Marek Mietelski
Opowieści rodzinne was created by Marek Mietelski
Witam ,od kilku tygodni od zarejestrowania na stronie genealodzy staram się szukać przodków wykorzystałem rodzinne opowieści i o dziwo miałem znaleść pradziadka mojej żony a znalazłem dziadka tego pradziadka zahaczyłem o 1802 r,myślę że zejdę niżej to znaczy XVIII w.Kocin parafia Mykanów
Co do swojej rodziny to wiem że pochodzi z Truskolas kupili pole na Mazówkach, koło Ostrów,w parafialnych księgach Miedżna nie mogłem znaleść Mietelskich myślę że w księgach parafii Ostrowy znajdę jakieś zapiski
The following user(s) said Thank You: Piotr Mietelski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #12202 przez Helena Matuszczyk
Replied by Helena Matuszczyk on topic Opowieści rodzinne
W 1857 r w Truskolasach mój przodek Szczepan Matuszczyk ożenił się z Rozalią Mietelską urodzoną w 1828 r córką Mikołaja Mietelskiego i Heleny z domu Pach .W porafii Truskolasy nazwisko Mietelski jest popularne.
The following user(s) said Thank You: Piotr Mietelski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #12203 przez Joanna Bożek
Replied by Joanna Bożek on topic Opowieści rodzinne
W wyszukiwarce nazwisk sa Mietelscy np ur

www.genealodzy.czestochowa.pl/pl/indeksy...ie&data_od=&data_do=
The following user(s) said Thank You: Piotr Mietelski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #12209 przez Marek Mietelski
Replied by Marek Mietelski on topic Opowieści rodzinne
W wyszukiwarce nazwisk nie znalazłem ,musze znaleść mojego pradziadka ,ojca Sylwestra Mietelskiego z Ostrów to posunie dalsze poszukiwania do przodu.Pradziadek mój mógł mieć na imię Wojciech ,a jego ojciec Antonii,tak z opowieści od swojego ojca słyszałem ,na pewno dużo więcej dowiedziałbym się od dziadka Sylwestra ale zmarł zanim ja się urodziłem
The following user(s) said Thank You: Piotr Mietelski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12214 przez J K R
Replied by J K R on topic Opowieści rodzinne

Marek Mietelski napisał: W wyszukiwarce nazwisk nie znalazłem ,musze znaleść mojego pradziadka ,ojca Sylwestra Mietelskiego z Ostrów to posunie dalsze poszukiwania do przodu.Pradziadek mój mógł mieć na imię Wojciech ,a jego ojciec Antonii,tak z opowieści od swojego ojca słyszałem ,na pewno dużo więcej dowiedziałbym się od dziadka Sylwestra ale zmarł zanim ja się urodziłem


Coś słabo szukasz jest przecież ośmiu Mietelskich w tym Antoni, Wojciech!

Nazwisko to występuje również w m. Czarna Wieś, Truskolasy, Lisów.

Pozdrawiam JKR.
The following user(s) said Thank You: Piotr Mietelski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #12254 przez Marek Mietelski
Replied by Marek Mietelski on topic Opowieści rodzinne
Znalazłem pradziadka, moim pradziadkiem jest Antoni Mietelski z Truskolas syn Łukasza i Juli Obała.Antoni Mietelski ożenił się z Marcjanną Cora w 1883 r,to przez nazwisko panieńskie swojej prababki znalazłem pradziadka w wyszukiwarce jest Antoni Mytelski.Potomków męskich po moim dziadku Sylwestrze Mietelskim żyje 22 z czego 3 za granicą Polski ,dziadek miał 2 braci i kilka sióstr tak że dosyć liczna rodzina po Antonim została oczywiście większość po Polsce się rozjechała tacy ''Wędrowniczki''w 2014 roku dalsze szukanie.Szczęśliwego Nowego 2014 r Życzę wszystkim sympatykom genealogii
The following user(s) said Thank You: Piotr Mietelski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie