Łacina

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #3050 przez Włodzimierz Stefani
Replied by Włodzimierz Stefani on topic Odp: Łacina
Witam,
chciałem prosić kogoś z Państwa, komu nie straszna łacina :) , o przetłumaczenie tego aktu chrztu mojego prapra...Z grubsza rozczytałem jednak do weryfikacji różnych faktów dot. tej samej osoby, potrzebuję dokładnego tłumaczenia...
Z góry dziękuję
wlodeks
[IMG

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5445 przez Jan Gajęcki
Replied by Jan Gajęcki on topic Odp: Łacina
O kursach nauki języka łacińskiego nie słyszałem. Jest natomiast słownik łacińsko - polski, polsko - łaciński, słownik medyczny, gramatyka 3 w 1. Taki słownik kupiłem przez internet. Proponuję sprawdzić:
ebuch.pl
www.ebuch.pl
www.buchmann.pl
Cena przystępna około 25 zł stron 797. Podręcznik ten jest łatwy do korzystrania do samodzielnej nauki.
Bywaja też podręczniki w języku łacińskim w księgarni przy ul. Klasztornej przy Jasnej Górze w Częstochowie.
Życze powodzenia i pozdrawiam
Jan

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5446 przez Jan Gajęcki
Replied by Jan Gajęcki on topic Odp: Łacina
Witam
Proponuję samemu dokonac przetłumaczenia za pomocą tłumacza Gogle
klikając w ten link
translate.google.pl/?hl=pl&tab=vT#
Trzeab się tam zalogować i jest dostęp do wielu języków, ale tłumaczenie proponuję sprawdzać kilkakrotnie, ponieważ jak każdy inny często tłumaczy błędnie. Samemu jest o tyle łatwiej, ze znając historię swych przodków łatwiej jest skorygować błędne tłumaczenia.
Życzę powodzenia i pzodrawiam
Jan

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5490 przez Teresa Z.
Replied by Teresa Z. on topic Odp: Łacina
Dziękuję Wszystkim za rady, naukę poprzez samokształcenie mam już za sobą, bez tego chyba w ogóle nie byłaby możliwa moja przygoda z genealogią ("przerobiłam" np.wszystkie podręczniki do nauki łaciny w naszej bibliotece), ale by być na bieżąco chciałam naukę kontynuować pod kierunkiem fachowców...
Pewno to się nie uda, szkoda,
Teresa

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5495 przez Stanisława Markowska
Replied by Stanisława Markowska on topic Odp: Łacina
Przedmiot:łacinaCena:30 zł / 60min.Miejsce lekcji:dowolneDni lekcji:dowolneGodziny lekcji:dowolnePisanie prac:TakZakres lekcji:gimnazjum, szkoła średnia, studiaTreść ogłoszenia:Łacina – nauka na wszystkich poziomach – także od podstaw.
Pomoc w przygotowaniu do egzaminów, kolokwiów, matury podstawowej i rozszerzonej, pomoc w zrozumieniu tekstów, korekcie tekstów pisanych.
Zapewniam własne materiały.
Możliwość dojazdu lub zajęć online.
Cena już od 30 PLN.
Takie i inne są ogłoszenia z nauki /korepetycji/ w Częstochowie. Trzeba wpisać w Google "Częstochowa łacina" lub podobne i pokażą się oferty. Może Cię to zainteresuje? Pozdrawiam. SM
The following user(s) said Thank You: Teresa Z.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #9943 przez Teresa Z.
Replied by Teresa Z. on topic Odp: Łacina
Nauczyciel na płytach, tanio,
już rozmawiam...
Teresa

www.jezykiobce.pl/lacinski,c32.html

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie