Poszukuje aktów dot. rodziny Stolarskich z Gnaszyna Dolnego i okolic

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35193 przez Hanna Hofman-Polańska
1.Zgon Bronisławy Stolarskiej 1924 Gnaszyn

2,Zgon 1902 r Gnaszyn Marianny Stolarskiej drugiej zony Wincentego
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35194 przez Dorota Stolarska
Dziękuję za informację nie wiem jak to wszystko tak szybko znajdujecie jestem pełna podziwu, ja ślęczę w wyszukiwarkach i tylko nerwy tracę. Właśnie założyłam konto na FamilySearch i doprawdy nie wiem jak trafiacie w te scany. Walczę dalej może jakoś się przeszkolę mam nadzieję, że to kwestia czasu i pierwsze koty za płoty. Dziękuję jeszcze raz:) i serdecznie pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35195 przez Rafał Jerzy Antoni Cierpiał
Replied by Rafał Jerzy Antoni Cierpiał on topic Poszukuje aktów dot. rodziny Stolarskich z Gnaszyna Dolnego i okolic
Witam serdecznie ! Mój prapradziad Wincenty Grabara, to starszy brat Baltazara- ojca Bronisławy Stolarskiej. Baltazar urodził się w Kawodrzy w 1846, a zmarł w Gnaszynie w 1917 itd...                                          
                                                      
                                                                              Pozdrawiam, Rafał J. Cierpiał

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35196 przez Hanna Hofman-Polańska
Trzeba znać przynależnośc danej miejscowości do danej parafii.To podstawa.Pomóc może słownik geograficzny Królestwa Polskiego(CHlebowski,Sulimierski,,) Trzeba też przyjmować(nie zawsze) margines wiekowy osób.Ksiądz czy skryba kościelny pisali różnie i z błędami.Ważni są też świadkowie,chrzestni bo czasem mogą naprowadzać nadaną rodzinę.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35197 przez Dorota Stolarska
Witam, dziękuję bardzo za wiadomość nie spodziewałam się, tak szybkiej reakcji. Cieszę się, że mi się tak rodzina powiększa.
pozdrawiam Dorota Stolarska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35198 przez Dorota Stolarska
Dziękuję za cenne wskazówki, a jak odnaleźć się na stronie FamillySearch w scanach nawet jak się zna Parafie,rok i numer wpisu, to czy jest jakiś sposób żeby dotrzeć do właściwego czy trzeba celować i szukać po omacku?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie