Manewry Wojska Polskiego w latach 1925-1938

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #43950 przez KRZYSZTOF MILLER
Replied by KRZYSZTOF MILLER on topic Manewry Wojska Polskiego w latach 1925-1938
Skoro tak, to chętnie wysłucham dobrych rad i punktów zaczepienia. Jeśli nie tu to proszę o wiadomość na skrzynkę pocztową.

Krzysztof Miller

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #43969 przez KRZYSZTOF MILLER
Replied by KRZYSZTOF MILLER on topic Manewry Wojska Polskiego w latach 1925-1938

Witam.
Proponuję najpierw sprawdzić akta zgonów w parafii do której należał zmarły (...)
Krzysztof
Nie no nie rzuciłem tego pytania w próżnię. Najpierw przeszukałem księgi parafialne do 1945r. włącznie. Ponieważ nic nie znalazłem, poszukuję mniej oczywistej drogi. Może w AP są jakieś spisy żołnierzy, zakładam że powiadomiono rodzinę, zatem jakiś ślad gdzieś powinien istnieć.
Krzysztof M

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 1 miesiąc temu #44532 przez Marzena Gajdziak
Replied by Marzena Gajdziak on topic Manewry Wojska Polskiego w latach 1925-1938
Zdjęcie Udostępnione za zgodą potomka osoby widocznej na zdjęciu , prośba o anonimowość .Oto zdjęcie polskich żołnierzy których tablica pamiątkowa jest w Żelisławicach koło remizy na terenie kaplicy. Czyli mieszkańcy Żelisławic.11 p.p.4 Batalion Ciężkich Karabinów MaszynowychNieoficjalnie Grupa BobrownikiGrupa Majora Mikołaja Tomasika

Marzena A. M.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie