Kulawik, Wolnik

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1652 przez Kinga Kula
Replied by Kinga Kula on topic Odpowiedź:Kulawik, Wolnik
Jestem pra pra wnuczką Augusta Kulawika. Wszystkie wiadomości mam od mojej babci Leokadi Piwowarczyk zd. Jeziorowska, córka Genowefy z Kulawików.
August i Julianna mieli dzieci: Bronisław, Julian, Władysława, Genowefa, Otylia i Alfreda. (Od najstarszego)
Szczegółowe daty podam po skontaktowaniu się z rodziną (daty ur. i śmierci).
1.Bronisław miał żone Stanisławe zd. Strykowska i mieli 2 córki Jadwige i Barbare które zmarły w czasie wojny. Bronisław zaginął w czasie wojny, wyszedłszy z domu nie powrócił. Mieszkał w Warszawie.
2.Julian miał żone Józefę, dzieci: Stefania Kapkowska (mieszka w Poznaniu), Zygmunt(zmarl w dziecinstwie), Zdzisław (mieszakł w Częstochowie, już nie żyje. Ma dwoje dzieci syna i córke w Częstochowie)
3.Władysława Dziedzic, mąż Maksymilian(mieszkali w Krakowie), córka Janina Bajek miała męża Tadeusza (który już zmarł) miesza w Krakowie. Dzieci Janiny:Jerzy, Ewa Filipkiewicz, Wanda Cieślik mąż Anatoliusz (mieszkali w Krakowie, obydowje nie żyją) dzieci Wandy: Leopold i Maksymilian.
4.Genowefa Jeziorowska mąż Edward mieszkali w Niegowonicach, dzieci: Irena Bugajska mąż Józef (mieszkają w Katowicach) Mają syna Dariusza pierwsza(nie żyjąca) żona Elżebita Lip córka Oliwia(mąż Marcin Widera córka Wiktoria), Druga (obecna) Bogusława Sołtys dzieci: Natalia i Radosław.
Leokadia Piwowarczyk mąż Stanisław mieszkają w Łazach. Dzieci: Zbigniew żona Bożena Bachowska mieszkają w Grabowej,ich dzieci Grzegorz, Kamil. Jarosław i Iwona Czerwińska mieszkają w Grabowej, ich dzieci Sabina i Rafał. Dorota Kula mąż Dariusz mieszkają w Łazach, ich dzieci Artur i Kinga(ja).
Janina Marzec Mąż Tadeusz Marzec mieszkają w Niegowoniczkach, Dzieci: Córka Anna Leganowska mąż Paweł dzieci Marcin i Wojciech. Mieszkają w Częstochowie. Druga córka Grażyna Kasprzyk mąż Robert dzieci Mateusz i Łukasz. Mieszkają w Niegowoniczkach.
Ryszard Jeziorowski żona Halina Bajorska, mieszkają w Łazach, dzieci: Ks. Krzysztof Jeziorowski (proboszcz parafii Wąsosz Górny diecezja
Częstochowska), drugi syn Sławomir.
5.Otylia zmarła jak miała około roku.
6. Alfreda Bugajska mąż Stefan mieszkali w Niegowonicach. Dzieci:
-Stanisław 1.żona Czesława(nie żyjąca) dzieci Zbigniew i Iwona
2. Maria (obecna) mieszkają w Zawierciu (nie mają dzieci)
-Janina Sobusik mąż Jerzy dzieci: Marzena Wójcik(czworo dzieci 2 córki dwóch synów), Ewa Sagan mąż Wojciech (4 synow)
-Kazimierz żona Dorota Wyszyńska Dzieci: Małgorzata, Teresa, Gabriela Halejak mąż Ryszard (dwoch synow), Marta.
-Dorota Król mąż Kazimierz dzieci: Tomasz (kawaler), Grzegorz ma żone i dziecko, Anna ma męża, spodziewa się dziecka.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1653 przez Kinga Kula
Replied by Kinga Kula on topic Odpowiedź:Kulawik, Wolnik
Wojciech i Marinna mieli na pewno córke Anne. Która się już urodzila w Polsce. Wojciech zostal wydalony z Prus bo był Polakiem, i po wydaleniu nigdy nie mieszkal w swojej rodzinie,
Dzieci Augusta urodzily sie w Grodźcu.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1654 przez Bogusława Dąbrowska
Replied by Bogusława Dąbrowska on topic Odpowiedź:Kulawik, Wolnik
Witaj Kingo!Cieszę się że napisałaś mi tyle nowych rzeczy o naszej rodzinie.Czy mogę wysłać Wam zaproszenie,w celu jego uzupełnienia?Serdecznie pozdrawiam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie