wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...

Więcej
14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #1892 przez Małgorzata Bielawska
wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ... was created by Małgorzata Bielawska
Moja matka, z domu Lorencka, urodziła się we wsi Filipowizna w gm. Sulmierzyce, kilka dni po odzyskaniu przez Polskę niepodległosci w 1918 roku. Jej matka, a moja babcia, wracała z mężem z Rosji i zatrzymali sie w majatku rodziców dziadka, Lorenckich. Bardzo bym sie chciała dowiedzic, czy jest jeszcze tam ktos o tym nazwisku? Babcia miała same córki, zmieniły nazwisko po wyjściu za mąż..
Ostatnia14 lata 1 tydzień temu edycja: Małgorzata Bielawska od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2101 przez Małgorzata Bielawska
Replied by Małgorzata Bielawska on topic Odpowiedź:wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...
Nikt nie może pomóc?..........

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2102 przez Jacek Tomczyk
Witaj!

W książce telefonicznej Częstochowy są dwie Panie Lorenckie.
Może to właściwy trop? W Bełchatowie też kila takich nazwisk,
a to rzut kamieniem.

pozdrawiam

Jacek Tomczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2110 przez Michał Jakubowski
Replied by Michał Jakubowski on topic Odpowiedź:wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...
W Cz-wie przy ul. Wierzbowej 1/9 mieszkania 81-90 (trzecia klatka) mieszkają LorĘCcy. Co prawda pan domu (Loręcki znaczy się) od kilku lat już tam nie przebywa, ale jego żona być moze udzieli informacji ...

Michał

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2111 przez Mariusz Kolmasiak
Replied by Mariusz Kolmasiak on topic Odpowiedź:wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...
Również w Częstochowie na ul. Mireckiego na Rakowie mieszka p. Loręcka lub Lorencka, nie jest pewien pisowni. Dokładnego adresu nie znam, ale gdyby była potrzeba to mogę się tam przejść i sprawdzić chociaż numer bloku, ewentualnie popatrzeć po domofonach, może byłoby nazwisko.

Pozdrawiam
MK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2119 przez Małgorzata Bielawska
Replied by Małgorzata Bielawska on topic Odpowiedź:wieś Filipowizna, nazwisko Lorencki - szukam ...
Filipowizna to maleńka wieś koło Pajęczna (gmina? powiat?) i jak szukałam w googlach nazwiska Lorencki wyszło, że jest 14 osób o tym nazwisku w okolicach Pajęczna.
I co teraz?
Najlepiej by było znależć w ksiażce telefonicznej Lorenckiego i ...zadzwonić.... I o co zapytać? Jak rozmawiać? Miał juz ktoś taką przygodę?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie