Jozafat Dębski ur. 1815 w Wieluniu - poszukuję

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #30847 przez Wojciech Szprynger
Replied by Wojciech Szprynger on topic Jozafat Dębski ur. 1815 w Wieluniu - poszukuję
Mam akty 3 dzieci Józefata i Julii Szlezinger - wszyscy byli synami : Stefan, Józef, Piotr Hubert. Nie wyklucza to córek , ale autorytatywne stwierdzenia o córkach jako ich jedynych dzieciach jest niedopuszczalne. Nie mogę znaleźć aktu mojego pradziadka Władyslawa, chociaż rodzina Stefana traktowała jego jako brata Władysława, chociaż rok jego urodzenia wg rodziny 1960 wyklucza Julię Szlezinger z roli matki.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #42480 przez Aleksandra Cichonska
Replied by Aleksandra Cichonska on topic Jozafat Dębski ur. 1815 w Wieluniu - poszukuję
Informacja dla p.Wojciecha Szpryngera. Stefan Dębski był moim prapradziadkiem. Szukajac danych do drzewa genealogicznego znalazlam informacje na stronie geneteka.genealodzy.pl, ze Władysław Józefat Dębski urodzil sie w 1850 roku, Irządze, Pradła, woj. ślaskie i byl synem Józefata i Julii. 
Pozdrawiam
Aleksandra Mikołajczyk- Cichońska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu - 2 lata 8 miesiąc temu #42491 przez Dagmara Kupczyk
Replied by Dagmara Kupczyk on topic Odp: Jozafat Dębski ur. 1815 w Wieluniu - poszukuję
Moja babcia Balbina z Dębskich urodziła się w Kobielach Wielkich 21 marca 1867 roku, a jej ojciec Jacenty Dębski - w 1833. Jego żoną była Zofia Dębska (nazwisko rodowe Rusin) urodzona w 1835 r.
Ostatnia2 lata 8 miesiąc temu edycja: Dagmara Kupczyk od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie