Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31935 przez Aleksander Noszczyński
Replied by Aleksander Noszczyński on topic Odpowiedź:Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Witam Panią .
Czytając pani informację o Janie Noszczyńskim ur.w 1842 roku chciałbym zapytać , czy mógł być On ojcem Aleksandra Noszczyńskiego , który był moim dziadkiem . Niestety nie znam daty urodzenia mojego dziadka , jedynie posiadam odpis dokumentu potwierdzający datę śmierci w czerwcu 1911 r. w Częstochowie . Aleksander miał żonę Mariannę z d. Patyk i wraz Nią sześcioro dzieci . Józefa ur .1900 r. ,Juliannę ur.1903 r , Mariannę ur. 1905 r , Jana ur. 1907 r, Aleksandrę ur. 1909 r, oraz Aleksandra ur. 24 07 1911 r. , który jest moim ojcem. Pamięta imię mojego pradziadka Jan i dlatego pozwoliłem sobie zadać Pani to pytanie
Załączam informację o śmierci mojego dziadka Aleksandra .
Dokument pochodzi z parafii św.Barbary w Częstochowie.
Podrawiam
Aleksander Noszczyński.

Aleksander Noszczyński
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31936 przez Barbara Bożek-Pattern
Replied by Barbara Bożek-Pattern on topic Odpowiedź:Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Załączam akt urodzenia Aleksandra Noszczyńskiego i akt małżeństwa Aleksandra z Marianną Patyk
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Aleksander Noszczyński

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31937 przez Urszula Rosolińska-Ratman
Replied by Urszula Rosolińska-Ratman on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Witam Krewnego,
Pana pradziadek Jan urodził się w 1853 r. a jego ojciec - Grzegorz jest naszym wspólnym przodkiem.
Proszę o kontakt
urszula.rosolinska@gmail.com
Pozdrawiam Urszula
The following user(s) said Thank You: Aleksander Noszczyński

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #31942 przez Aleksander Noszczyński
Replied by Aleksander Noszczyński on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Serdecznie dziękuję za informację o moich przodkach.
Pozdrawiam
Alek

Aleksander Noszczyński

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #42483 przez Ewa Daw
Witam, czy może Pan podać jakies informacje o rodzinie Radło. U mnie pojawia się Tekla Radło (z męża Dawczyk) ale niestety nie mam żadnych innych informacji. 
Pozdrawiam 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #42876 przez Marcin Tatarek
Replied by Marcin Tatarek on topic Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Witam. W budowanym drzewie mam pra. pra.... babkę Florentynę Wrońską która w roku 1871 wyszła za mąż w Przyrowie za Antoniego Fuksa. Posiadam jedynie akt tego małżeństwa ale niestety po rosyjsku ni nie jestem w stanie odczytać nic. Czy Może Florentyna pojawiła się w Pana poszukiwaniach?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie