Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem

  • Piotr Gerasch
  • Gość
  • Gość
13 lata 10 miesiąc temu #2159 przez Piotr Gerasch
Dziękuję za informację
Piotr

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2161 przez Lech Ciuk
Bardzo dziękuję Panie Stanisławie za informację, również przekazałem te wiadomości kuzynce pochodzącej z tej gałęzi naszego drzewa.Będę Pana informował o dalszych losach Ziębów(Ziembów).Pozdrawiam -
Leszek Ciuk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2163 przez Andrzej Kobus
Witam
W moim drzewie jest Brygiga Kaleta ur około 1865r.żona Jana Kasprzyckiego oraz Marcjanna Ćwiklińska żona Stanisława Kuli ślub około 1874r.
Niestety nie wiem czy wymienione osoby pochodzą z Przyrowa nie mniej wszstkie dane dotyczą Częstochowy i okolic
Pozdrawiam
Andrzej

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2164 przez Stanisław Koniarek
Replied by Stanisław Koniarek on topic Odpowiedź:Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Panie Piotrze w szpargałach znalazłem jeszcze:

Akt ślubu 20.02.`810r.
Feliks Młotkowski l.28,s.Bartłomieja i Marianny z Ciepielskich
&
Małgorzata Zielińska l.17,c.Augustyna i Gertrudy z Kwiatkowskich

Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2173 przez Monika Kobyłkiewicz
Replied by Monika Kobyłkiewicz on topic Odpowiedź:Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Tak jak pisałam z Przyrowa pochodzi mój pradziadek. Józef Sikora ur. w 1899r. Już wiem, że jego rodzicami byli Szczepan Sikora i Apolonia z domu Wróbel.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #2178 przez Urszula Rosolińska-Ratman
Replied by Urszula Rosolińska-Ratman on topic Odpowiedź:Osoby z Przyrowa i związane rodzinnie z Przyrowem
Witam,
Tak się składa, że całą swoją uwagę skupiłam na rodzinie męża ( parafia Poczesna i Kamienica Polska ) zostawiając na później swoje własne korzenie sięgające m.in. do Przyrowa.
Niemniej jednak ustaliłam już, że mój pradziadek Teofil Noszczyński ur w 1864 r. w Dębowcu był synem Jana Noszczyńskiego ur. w 1842 r w Przyrowie i wnukiem Pawła i Doroty z Pęczkowskich. Jan Noszczyński przeniósł się do Dębowca w 1864 r.
Czy wśród Noszczyńskich, których Pan odnalazł, są może Paweł i Dorota - moi przodkowie ?
Pozdrawiam, Urszula Ratman

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie