Proszę o pomoc w odczytaniu i tłumaczeniu z łaciny

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #41567 przez Dariusz Bieganowski
Proszę o pomoc w odczytaniu i tłumaczeniu z łaciny was created by Dariusz Bieganowski
Bardzo proszę o dokładne tłumaczenie
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #41570 przez Rafał Molencki
Replied by Rafał Molencki on topic Proszę o pomoc w odczytaniu i tłumaczeniu z łaciny
Jak Panu zależy na dokładnym, dobrym i pewnym tłumaczeniu, to proszę wysłać skan/foto całej strony - wycinek nie wystarcza. Bez gwarancji mogę powiedzieć, że akt ten dotyczy małżeństwa zawartego chyba 30 I 1780 chyba w Wiskitkach pom. Uczc. Marcinem Bieganowskim, kawalerem i panną Marianną Gałecką/Gołecką/Gołęską/Gutecką po 3 zapowiedziach w dwie niedziele, bez przeszkód kanonicznych, w obecności Macieja Bieganowskiego, Józefa Fabijańskiego i in. Któreś z nowożeńców a może i oboje pochodzili z Bud. Nazwisko księdza udzielającego sakramentu znajdzie Pan w którymś z aktów poprzedzających ten.
Proszę też zapoznać się z aktami, które dzisiaj tłumaczyliśmy na tym forum z panem Tomaszem, gdyż te same sformułowania znajdują się w załączonym przez Pana skraweczku.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu - 3 lata 2 miesiąc temu #41571 przez Dariusz Bieganowski
Replied by Dariusz Bieganowski on topic Proszę o pomoc w odczytaniu i tłumaczeniu z łaciny
serdecznie dziękuję za pomoc. W załaczniku przesyłam zdjęcie calej strony zksięgi parafialnej.
metryki.genbaza.com/genbaza,detail,242442,84
Ostatnia3 lata 2 miesiąc temu edycja: Dariusz Bieganowski od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #41576 przez Rafał Molencki
Replied by Rafał Molencki on topic Proszę o pomoc w odczytaniu i tłumaczeniu z łaciny
Potwierdzam wczorajsze tłumaczenie, dobrze zgadłem w niepewnych miejscach. Księgę ktoś fotografował bardzo szybko i nie zawsze udało się ująć całe strony niestety.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie