Prośba o rozczytanie aktu urodzenia z j. rosyjskiego

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #44448 przez Filip Kowalski
Replied by Filip Kowalski on topic Prośba o rozczytanie aktu urodzenia z j. rosyjskiego
Jeszcze raz bardzo dziękuję! Zapisałem sobie skan. W przyszłym tygodniu pojadę na cmentarz do Rokitna, może znajdę wspominane przez Panią groby. Czekam też na odpowiedź z Urzędu Miasta w Zawierciu w sprawie koperty dowodów osobistych moich pradziadków.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Barbara Szwarcer
  • Z dala
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #44449 przez Barbara Szwarcer
Replied by Barbara Szwarcer on topic Prośba o rozczytanie aktu urodzenia z j. rosyjskiego
W Rokitnie Szlacheckim cmentarza nie ma. Zmarłych chowa się na cmentarzu parafialnym w Łazach. Cmentarz powstał po erygowaniu parafii w Łazach czyli ok.1920 r., wcześniej zmarłych chowano na cmentarzu w Ciągowicach, ale jeśli groby były ziemne to małe szanse na znalezienie.

B. Szwarcer

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #44450 przez Filip Kowalski
Replied by Filip Kowalski on topic Prośba o rozczytanie aktu urodzenia z j. rosyjskiego
Konstancja Milka ma grób ma Cmentarzu Parafialnym w Zawierciu. Jan senior nie żył już w marcu 1943 roku, jak mojego pradziadka rejestrowano w KL Flossenburg. Moja babcia również go nie pamięta. I to jest obecnie największa zagadka. Ale dzięki Pani mam wiele dat i będę mógł odpytywać w Archiwum w Katowicach :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie