Ogólnopolski zjazd rodziny Bielobradków
Termin: 14-15 lipca 2007 r.

Zjazd rodzinny zaczyna się 14.07.2007 roku w miejscowości Kamienica Polska.
Miejsce spotkania: Ośrodek Agroturystyczny w Kamienicy Polskiej.

Uczestnicy zjazdu spotykają się o godz. 11.00 w ośrodku agroturystycznym p. Doroty Walentowej przy ul. Konopnickiej.
Potem uczestnicy udadzą się do restauracji „Gąska” w Romanowie, gdzie odbędzie się uroczyste powitanie uczestników zjazdu oraz wspólny obiad. Każdy uczestnik zjazdu dostanie prezent – niespodziankę, związany z historią rodziny Bielobradków oraz ze zjazdem. Następnie wraz z dr. Andrzejem Kuśnierczykiem, znawcą historii Kamienicy Polskiej, odwiedzimy miejsca, w których żyli i pracowali pierwsi Bielobradkowie, nasi przodkowie.

O godz. 18.30 w kościele parafialnym św. Michała Archanioła w Kamienicy Polskiej uczestniczymy w mszy świętej, która zostanie odprawiona w intencji przodków rodziny Bielobradków oraz ich potomków.

Po mszy św. zostanie rozpalone ognisko w ośrodku p. Doroty Walentowej, przy którym odbędzie się grillowanie; uczestnicy zjazdu będą mieli niepowtarzalną okazję nawiązać kontakty z członkami rodziny, z którymi nigdy wcześniej nie mieli okazji się spotkać, a często nie wiedzieli w ogóle o ich istnieniu.

Będzie również to rzadka okazja, aby porozmawiać z tymi osobami z rodziny, których znamy od lat, ale od wielu lat nie mieliśmy okazji z nimi się spotkać.
Bawimy się tak długo, jak długo starczy nam sił.

W dniu 15.07.2007 spotykamy się ponownie o godz. 10.00 w restauracji „Gąska” w Romanowie, gdzie zjemy wspólne śniadanie i wymienimy się wrażeniami ze spotkania. Około godz. 12.00 nastąpi oficjalne zakończenie zjazdu.

Jarosław Bielobradek


Logowanie