szukam Gosek, Secemin

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #2476 przez Karina Gosek
szukam Gosek, Secemin was created by Karina Gosek
Szukam informacji o rodzinie Gosek z Secemina, a konkretnie o przodkow Feliksa Goska ur.w 1823 r. i jego malzonki Katarzyny Krzyzanowskiej.
Dziekuje i przeprasam za brak alfabetu polskiego, ale mieszkam za granica
KArina
Ostatnia13 lata 8 miesiąc temu edycja: Szymon Gruca od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 4 tygodni temu #3536 przez Halina Jastrzebski
Replied by Halina Jastrzebski on topic Odp: szukam Gosek, Secemin
Karina, czy jestes corka Katarzyny?Rodzina Gosek z Secemina jest moja bliska rodzina, moj email:hawojcik9@o2.pl.Mieszkam w Kanadzie.Chetnie napisze, co wiem o rodzinie na Twoj email.Napisz do mnie.Mam 62 lata, moja wiedza dotyczy mojego pokolenia, ale chetnie wlacze do genealogii Twoje dane
Czeslaw Gosek jest moim bratem ciotecznym.Halina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #3684 przez Justyna Goska
Replied by Justyna Goska on topic Odp: szukam Gosek, Secemin
witajcie ;)
mi znane sa imiona do pra pra dziadka ... w zasadzie nawet nie wiem skad pochodzili, ja teraz jak rowniez moj ojciec i Św.P dziadek mieszkamy w Błoniu koło Warszawy . Mój pradziad To Jakub Goska a jego żona Franciszka. mieli napewno syna Michala który miał synów Wacława i Stanisława.Stanisław był w związku z Halina Chrzanowską. Może gdzieś tkwią nasze wspólne korzenie . Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam Justyna Goska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #3685 przez Justyna Goska
Replied by Justyna Goska on topic Odp: szukam Gosek, Secemin
ach wiadomo mi jeszcze ze Wacław i Stanisław mieli jeszcze jednego brata który nie wiadomo kiedy zaginął.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #3687 przez Halina Jastrzebski
Replied by Halina Jastrzebski on topic Odp: szukam Gosek, Secemin
Justynko, ja nie jestem fachowcem genealogiem, szukam tylko mojej rodziny.Fachowcy , to P.Marian Kaczmarek i Beata Szajda.A Karina wie o Goskach juz prawie wszystko.Ja znam wspolczesnych Goskow, ale nazwisko brzmi ''Gosek'', a twoje ''Goska''.To znieksztalcenie moglo wystapic na jakims etapie zapisow.Ja pochodze z Secemina,pow.Wloszczowa, gdzie bylo od wiekow, i jest ogromne gniazdo rodowe o tym nazwisku. Biorac pod uwage fakt duzej migracji ludnosci, wszystko jest mozliwe.Bo z mojego pokolenia, z ok.20 rowiesnikow Goskow, w seceminie pozostalo 2...Nie podajesz dat, wiec trudno to zestawic...Podaj emaila, to napisze o szczegolach, ktore znam.Pozdrawiam, Halina

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #3691 przez Justyna Goska
Replied by Justyna Goska on topic Odp: szukam Gosek, Secemin
dziekuje bardzo . moj email justynaaag@poczta.fm

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie