Aktualizacja strony

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #36017 przez Szymon Gruca
Aktualizacja strony was created by Szymon Gruca
Po kilku miesiącach pracy udostępniam Państwu nową wersję strony. Aktualizacja...

Po kilku miesiącach pracy udostępniam Państwu nową wersję strony. Aktualizacja obejmuje głównie silnik systemu, w warstwie prezentacji starałem się nie wprowadzać zbyt dużych zmian.

Zmiana ta jest koniecznością, ze względu na brak wsparcia dla poprzedniej wersji systemu i możliwość wystąpienia problemów z bezpieczeństwem.

Mam nadzieję, że zmiana umiejscowienia menu i lekka modyfikacja szaty nie będzie wymagała od Państwa długiego czasu na zmianę przyzwyczajeń. Strona jest również responsywna czyli można ją obsługiwać na urządzeniach mobilnych: smartfonach i tabletach.

Z całą pewnością mimo wielu tygodni testów nie udało mi się uniknąć błędów, proszę o wyrozumiałość i zgłaszanie ich na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #36018 przez Szymon Gruca
Replied by Szymon Gruca on topic Aktualizacja strony
Ze względu na brak aktualizacji komponentu galerii i związane z tym problemy, musiałem wymienić go na inny. Przeniosłem wszystkie zdjęcia do nowego systemu.

Szymon Gruca

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie